Jak wyprać gondolę do wózka?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Większość gondoli do wózków nie można zdemontować tak, by wyprać wszystkie elementy w pralce. To wszystko, czego nie można zdjąć, trzeba czyścić ręcznie przy użyciu szmatki nasączonej wodą i płynem do mycia naczyń. Alternatywą jest pranie ekstrakcyjne.

Jak doprać gondolę?

Gondole są niezbędne dla każdego malucha, który nie umie jeszcze samodzielnie siadać. Niestety gondole są trudne w utrzymaniu czystości. Zazwyczaj ich zewnętrzne obicie oraz budka nie nadają się do demontażu. Możliwości ich czyszczenia są, więc dość ograniczone. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest czyszczenie ich metodą ekstrakcyjną, która polega na rozpuszczaniu zabrudzeń, a następnie wypłukiwaniu ich z tkaniny, bez konieczności ściągania obicia ze stelażu.

Jeśli chodzi o chustę do noszenia niemowląt to polecamy prać ją w zwykłej pralce zgodnie z zaleceniami producenta.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Podgórze, Ludwinów, Łagiewniki, Ruczaj, Dębniki, Podwawelskie, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.