Czyszczenie dywanów - 10 zł/m2

Twój dywan stracił swój blask? Chcesz aby znów był czysty i zadbany? Pomożemy Ci to osiągnąć!

Oferujemy usługi czyszczenia dywanów metodą ekstrakcyjną.  Są różne metody czyszczenia i każda ma wiele plusów.

Sprawdzając każdą z nich zdecydowaliśmy się na czyszczenie metodę ekstrakcyjną ponieważ ma ona najwięcej zalet.

Twój dywan stracił swój blask? Chcesz aby znów był czysty i zadbany? Pomożemy Ci to osiągnąć!

Oferujemy usługi czyszczenia dywanów metodą ekstrakcyjną. Są różne metody czyszczenia i każda ma wiele plusów. Sprawdzając każdą z nich zdecydowaliśmy się na czyszczenie metodę ekstrakcyjną ponieważ ma ona najwięcej zalet. Świadczenie usług tą metodą jest naszym świadomym wyborem:

Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia.
Zapewnia higienę w porównaniu do prania „na wskroś” w tzw. basenach, gdzie w tym samym roztworze namaczanych jest kilka dywanów.
Nie przemacza dywanów.
Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia się dywanów.
Uzyskany efekt czyszczenia w stosunku do ceny czyszczenia jest najbardziej zadowalający.

Czyszczenie ekstrakcyjne dywanu polega na spryskaniu czyszczonej powierzchni specjalnym środkiem, który rozpuszcza zabrudzenia. Następnie środek ten zostaje mechanicznie wtarty w dywan, gdzie dochodzi do powstania zawiesiny środka czyszczącego z brudem. Zawiesina ta zostaje odessana oraz wypłukana czystym roztworem piorącym. Płukanie to powtarza się do uzyskania pożądanego efektu. Fizyczne odessanie brudu gwarantuje najlepsze efekty ze wszystkich metod czyszczenia dywanów. Zapewnia higienę i przywraca świeżość czyszczonym powierzchniom. Po czyszczeniu dywan jest lekko wilgotny i potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Nasz punkt prania dywanów NIE używa tzw. basenu, w którym namaczane są dywany! Namaczanie różnych dywanów w tym samym roztworze uważamy za niehigieniczne. Natomiast czyszczenie ekstrakcyjne wymusza za każdym razem stosowanie nowych roztworów piorących oraz przepłukiwanie czyszczonej powierzchni dywanu do momentu uzyskania pożądanego efektu.

Czyszczenie metodą ekstrakcji można podsumować w 3 słowach: Gruntowne, Higieniczne oraz Antyalergiczne. Dodatkowo możliwa jest Dezynfekcja dywanu.

Czyszczenie dywanów pozwala zachować nie tylko czystość i świeżość dywanom ale także uwalnia nas od nagromadzonych w nim nieczystości. Sprawia, że dywan jest higieniczny i można z niego korzystać bez obaw. Systematyczne czyszczenie i pielęgnacja dywanów sprawią, że będą one służyły dłużej a korzystanie z nich będzie z pewnością dużą przyjemnością.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie dywanu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone dywany potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Zapytaj o czyszczenie dywanu - możemy zaoferować Ci rzetelność

  • Używamy: Chemspec, Prosan, Tenzi, Kärcher, Pramol, Prochem, Alcodor, Ecofloor, Tersus, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym

Dywany > szczegóły oferty

Czyszczenie zwykłego dywanu

Cena 10 zł/m2

Jest to nasza najogólniejsza kategoria. Wszystkie dywany, które nie są poniżej wymienione są rozliczane wg. tej ceny. W ramach tej oferty stosujemy odpowiednio dobrane atestowane środki chemiczne. Dywany czyścimy metodą ekstrakcyjną. Połączenie to zapewnia dobry efekt – po czyszczeniu dywan staje się higieniczny i świeży.

Czyszczenie wykładziny dywanowej

Cena 10 zł/m2

Wykładziny dywanowe doskonale prezentują się w każdym miejscu. Warto dołożyć wszelkich starań by jak najdłużej pozostały w dobrym stanie. Zlecając czyszczenie wykładziny dywanowej otrzymujesz dobrze wykonaną usługę i nie musisz zajmować się sprzętem, doborem środków oraz etatem pracownika. Wykładziny dywanowe czyścimy metodą ekstrakcyjną oraz używamy przeznaczonych do tego celu atestowanych środków.

Czyszczenie grubego dywanu

Cena 12 zł/m2

Grube dywany nie mogą być przemaczane! Mimo szybkiego odsysania grubość runa dywanu znacząco wydłuża czas jego schnięcia. Jeśli nie masz możliwości wysuszenia dywanu w domu zachęcamy do przywiezienia go do naszej stacjonarnej pralni i suszarni

Czyszczenie dywanu z wełny

Cena 12 zł/m2

Do czyszczenie tego typu dywanów stosujemy atestowane środki o neutralnym pH, które dają pewność, że wełna nie zostanie uszkodzona. Dywan wełniany dzięki gładkości włókien oraz właściwościom hydrostatycznym jest bardzo odporny na zabrudzenia. Należy jednak pamiętać, że wełna jest idealnym środowiskiem do rozwijania się drobnoustrojów, dlatego zaleca się systematyczne czyszczenie dywanów tego typu. Dywan wełniany po czyszczeniu potrzebuje kilku godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie dywanu z włókien naturalnych

Cena 12 zł/m2

Dywany z różnego rodzaju włókien naturalnych są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Stosujemy tylko atestowane środki czyszczące o neutralnym pH odpowiednio dobrane do rodzaju materiału. Działają one w niskich temperaturach i dają pewność, że runo dywanu nie zostanie uszkodzone.

Czyszczenie jedwabnego dywanu

Cena 20 zł/m2

Do czyszczenia dywanu jedwabnego stosujemy dedykowane do tego rodzaju dywanów środki piorące. Możliwe jest wykonanie usługi u klienta jednak z uwagi na długi czas schnięcia dywanów jedwabnych polecamy czyścić je w naszym zakładzie. Dywan w naszej suszarni wyschnie znacznie szybciej.

Czyszczenie dywanu Shaggy (z długim włosem)

Cena 12 zł/m2

Dywany tego typu jak najbardziej mogą być czyszczone na mokro (metodą ekstrakcyjną). Jednak ze względu na swoją strukturę nie powinny być przemaczane – istnieje ryzyko „pofalowania” dywanu! Mimo szybkiego odsysania frędzle szybko chłoną wodę. Dlatego zachęcamy aby dywany Shaggy (z długim włosem) zostawiać w naszej siedzibie. Posiadamy suszarnię oraz odpowiednie warunki aby szybko wyczyścić i wysuszyć dywan.

Czyszczenie sizalowego dywanu (sznurkowy)

Cena 12 zł/m2

Wszelkie plamy i zabrudzenia z dywanów sznurkowych łatwo usunąć za pomocą wielu dostępnych w sprzedaży środków chemicznych – dywany sznurkowe nie wymagają czyszczenia specjalistycznego.

Czyszczenie dywanu akrylowego

Cena 10 zł/m2

Ze względu na rodzaj materiału i sposób produkcji dywany te bardzo dobrze znoszą czyszczenie metodą ekstrakcyjną. Producent nie zaleca mocnego przemaczania dywanu, gdyż powoduje to rozpuszczenie kleju i dywan nie nadaje się do użytku.

Czyszczenie dywanu "pętelkowego" / "włochatego"

Cena 12 zł/m2

Dywany te zaliczamy do kategorii dywanów Shaggy. Ze względu na budowę dywanu zalecamy czyszczenie go w naszej siedzibie, gdzie dysponujemy odpowiednimi warunkami do czyszczenie i suszenia tych dywanów.

Czyszczenie dywanu orientalnego

Cena 20 zł/m2

Przy czyszczeniu tego typu dywanów należy zachować dużą ostrożność. Zaleca się delikatne najlepiej ręczne czyszczenie dedykowanymi do tego rodzaju dywanów środkami. Aby unikną uszkodzenia dywanu przed każdym czyszczeniem należy zrobić próbę jak dywan reaguję na dany środek czyszczący.

Czyszczenie wiskozowego dywanu

Cena 13 zł/m2

Elegancki dywan wiskozowy zawsze robi dobre wrażenia. By utrzymać go w doskonałej kondycji należy o niego odpowiednio dbać. Oprócz odkurzania zaleca się również systematyczne czyszczenie dywanu wiskozowego. Dzięki tym zabiegom pielęgnacyjnym dywan na długo zachowuje dobry wygląd.

Referencje

Umów czyszczenie dywanu

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: most Grunwaldzki , Podgórze , Podwawelskie , Borek Fałęcki , Łagiewniki , Ruczaj , Ludwinów , Dębniki . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej