Czyszczenie wykładzin - 5 zł/m2

Zamawiając u nas czyszczenie nie musisz zajmować się całą logistyką związaną z czyszczeniem wykładziny. To my przejmujemy za to odpowiedzialność.

Outsorsując tę usługę Twoja firma pozbywa się obowiązku kupna i serwisowania sprzętu czyszczącego, doboru odpowiednich środków, zatrudnienia i szkolenia pracownika.
Wbrew pozorom: utrzymanie etatu pracownika, sprzętu i środków czyszczących to znaczny wydatek dla Twojej firmy.

W biznesie obowiązuje zasada, którą warto się kierować: jeżeli można coś robić ekonomiczniej, sprawniej i wydajniej to warto tak to robić.

Świadczenie usług czyszczenia wykładzin dla wielu różnych firmy pozwoliło mam zrozumieć jakie potrzeby mają nasi klienci. Jeżeli zależy ci na elastycznym czasie wykonania usługi oraz indywidualnym podejściu do Twojej firmy skorzystaj z naszych usług. Długoletnie funkcjonowanie na rynku czystościowym zaowocowało wypracowaniem skutecznych metod czyszczenia wykładziny. Od 2007 roku pracujemy w niezmienionym składzie personalnym, co czyni z nas zgrany, rzetelny i doświadczony zespół. Doświadczenie jest bardzo cenne, a zdobyta wiedza przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Wykładziny ze względu na swoją praktyczność są obecne w większości biur. By miejsce pracy było przyjemne należy o wykładziny odpowiednio dbać. Podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym poza odkurzaniem jest systematyczne czyszczenie wykładzin. Jeżeli chcesz by najbliższe otoczenie w biurze było czyste i estetyczne skorzystaj z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań by powierzone nam wykładziny były dokładnie wyczyszczone. Długoletnie funkcjonowanie na rynku zaowocowało wypracowaniem skutecznych metod czyszczenia. Od 2007 roku pracujemy w niezmienionym składzie personalnym, co czyni z nas zgrany, rzetelny i doświadczony zespół. Doświadczenie jest bardzo cenne, a zdobyta wiedza przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Są różne metody czyszczenia i każda ma wiele zalet. Wykładziny czyścimy metodą ekstrakcji. Metoda ta polega na spryskaniu roztworem czyszczącym wykładziny a następnie na wyciąganiu /odsysaniu z niej środka piorącego wraz z nieczystościami. Jeśli zależy nam na gruntownym wyczyszczeniu, fizyczne odessanie brudu daje najlepsze efekty. Warto również pamiętać o takich zaletach czyszczenia ekstrakcyjnego jak Antyalergiczność oraz Higieniczność.
Po czyszczeniu wykładzina jest lekko wilgotna i potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Działając na rynku czystościowym od kilku lat, widzimy jakie efekty przynosi dobrze wykonane czyszczenie wykładzin. Biura i miejsca, w których pracujecie na nowo stają się przyjemne i zachęcą do efektywniejszej pracy. Dlatego polecamy Państwu nasze usługi czyszczenia, aby stworzyć jak najlepsze warunki do pracy i przyjmowania klientów.

W zależności od powierzchni czyszczonej wykładziny istnieje możliwość negocjacji ceny.

Zadbaj o miejsce, w który pracujesz i przyjmujesz klientów.

Zamów usługę czyszczenia wykładzin.

Gdy chodzi o czyszczenie wykładziny - oferujemy Tobie doświadczenie

  • Używamy: Prochem, Ecofloor, Tersus, Alcodor, Tenzi, Prosan, Pramol, Chemspec, Kärcher, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie wykładziny. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone wykładziny potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Wykładziny > szczegóły oferty

Czyszczenie wykładziny podłogowej

Cena 10 zł/m2

Wykładziny podłogowe są czyszczone metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego celu środkami. Systematycznie czyszczone długo zachowują swoją świeżość i żywotność. Usługę czyszczenia wykonujemy w dogodnym dla Państwa czasie. Po czyszczeniu wykładzina podłogowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie wykładziny na schodach

Cena 10 zł/m2

Podejmujemy się czyszczenia na nietypowych powierzchniach i kształtach takich jak schody, cokoły, listwy. Szczegóły ustalamy indywidualnie z klientem. Czyszczenie wykładziny na schodach jest wykonywane metodą ekstrakcyjną. Wykładzina po czyszczeniu potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie. Podana cena dotyczy czyszczenia wykładziny na schodach.

Czyszczenie wykładziny obiektowej

Cena 5 zł/m2

Wykładzina obiektowa jest czyszczona metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami. Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu wykładzin w takich obiektach jak biura, hotele, sale wykładowe, akademiki. Usługę możemy wykonać po godzinach pracy w lokalu. Wykładziny po czyszczeniu są lekko wilgotne i potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie wykładziny przemysłowej

Cena 5 zł/m2

Wykładziny przemysłowe są bardzo chłonne i odporne na zabrudzenia. Przeważnie stosuje się je na wejściach i głównych ciągach komunikacyjnych trochę w roli wycieraczki – mają przejmować całe zabrudzenie przed wejściem do głównego pomieszczenia. Wykładziny te są czyszczone metodą ekstrakcyjną dzięki czemu uzyskuje się bardzo dobre efekty czyszczenia. Po czyszczeniu wykładzina przemysłowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Umów czyszczenie wykładziny

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj , Dębniki , Podgórze , Podwawelskie , Borek Fałęcki , most Grunwaldzki , Ludwinów , Łagiewniki . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Referencje

Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej