Czyszczenie wykładzin dywanowych - 10 zł/m2

Wykładziny dywanowe doskonale prezentują się w każdym miejscu. Warto dołożyć wszelkich starań by jak najdłużej pozostały w dobrym stanie. Zlecając czyszczenie wykładziny dywanowej otrzymujesz dobrze wykonaną usługę i nie musisz zajmować się sprzętem, doborem środków oraz etatem pracownika. Wykładziny dywanowe czyścimy metodą ekstrakcyjną oraz używamy przeznaczonych do tego celu atestowanych środków.

Wykładziny dywanowe doskonale prezentują się w każdym miejscu, dlatego tak często są wykorzystywane zarówno w mieszkaniach jak i biurach. Czyste i zadbane dają poczucie komfortu. Podobnie jak z dywanami, aby utrzymać higienę i zachować świeżość wykładziny zaleca się jej systematyczne czyszczenie. Systematyczne czyszczenie wykładziny dywanowej oprócz walorów estetycznych również znacząco przedłuża jej żywotność. Podczas czyszczenia każdorazowo podnoszone są włókna wykładziny, dzięki czemu uzyskujemy efekt nowości i świeżości. Co więcej po specjalistycznym czyszczeniu wykładzina dywanowa wolniej ulega zabrudzeniu, gdyż środki wykorzystywane podczas czyszczenia mają właściwości ochronne. Przebywanie w pomieszczeniach, gdzie panuje atmosfera nieświeżości jest bardzo uciążliwe. Dlatego warto zwrócić uwagę na to w jakiej kondycji jest nasza wykładzina dywanowa. Pamiętajmy, że nawet najbardziej elegancka wykładzina jeżeli jest poplamiona, zabrudzona i nieświeża psuje cały efekt.

Czyszczenie wykładzin dywanowych wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Metoda ta zalicza się do dogłębnych metod czyszczenia, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia z wnętrza wykładziny dywanowej. Czyszczenie tym sposobem polega na rozprowadzeniu na powierzchni wykładziny środka czyszczącego, który rozpuszcza brud. Środek ten jest wcierany we włókna wykładziny. Następnie powstała zawiesina zostaje odessana. Proces ten powtarza się do momentu usunięcia zanieczyszczeń z powierzchni wykładziny dywanowej.

Jak często czyścić wykładzinę dywanową?

Pomimo tego, że wykładzina może wydawać się czysta nie znaczy to, że jest ona wolna od różnego rodzaju nieczystości, bakterii i roztoczy, które będąc we włóknach wykładziny rozmnażają się w zastraszającym tempie. Tradycyjne odkurzanie nie uwolni nas od tego problemu. Każdy z nas chciałby cieszyć się czystą i higieniczną wykładziną. Wykonując czyszczenie wykładziny dywanowej bez problemu można to osiągnąć. Podczas tego procesu niewidoczne dla oka bakterie, roztocza oraz pozostałe nieczystości zostają usunięte z włókien wykładziny. Aby zachować bezpieczny poziom czystości zaleca się co najmniej raz w roku przeprowadzać dogłębne czyszczenie wykładziny. Natomiast najbardziej eksploatowane powierzchnie powinny być czyszczone co najmniej kilka razy w roku. Dzięki systematycznemu czyszczeniu oprócz higienicznych aspektów poprawie ulega również wygląd wykładziny, a co za tym idzie korzystanie z niej jest bardziej komfortowe.

Przebywanie w pomieszczeniach, w których dbamy o czystość sprawia mam przyjemność, jesteśmy bardziej efektywni i wypoczęci.

Umów się na czyszczenie wykładziny dywanowej i ciesz się na nowo jej czystością i świeżością.

Dywany > szczegóły oferty

Czyszczenie zwykłego dywanu

Cena 10 zł/m2

Jest to nasza najogólniejsza kategoria. Wszystkie dywany, które nie są poniżej wymienione są rozliczane wg. tej ceny. W ramach tej oferty stosujemy odpowiednio dobrane atestowane środki chemiczne. Dywany czyścimy metodą ekstrakcyjną. Połączenie to zapewnia dobry efekt – po czyszczeniu dywan staje się higieniczny i świeży.

Czyszczenie dywanu z wełny

Cena 12 zł/m2

Do czyszczenie tego typu dywanów stosujemy atestowane środki o neutralnym pH, które dają pewność, że wełna nie zostanie uszkodzona. Dywan wełniany dzięki gładkości włókien oraz właściwościom hydrostatycznym jest bardzo odporny na zabrudzenia. Należy jednak pamiętać, że wełna jest idealnym środowiskiem do rozwijania się drobnoustrojów, dlatego zaleca się systematyczne czyszczenie dywanów tego typu. Dywan wełniany po czyszczeniu potrzebuje kilku godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie dywanu Shaggy (z długim włosem)

Cena 12 zł/m2

Dywany tego typu jak najbardziej mogą być czyszczone na mokro (metodą ekstrakcyjną). Jednak ze względu na swoją strukturę nie powinny być przemaczane – istnieje ryzyko „pofalowania” dywanu! Mimo szybkiego odsysania frędzle szybko chłoną wodę. Dlatego zachęcamy aby dywany Shaggy (z długim włosem) zostawiać w naszej siedzibie. Posiadamy suszarnię oraz odpowiednie warunki aby szybko wyczyścić i wysuszyć dywan.

Czyszczenie grubego dywanu

Cena 12 zł/m2

Grube dywany nie mogą być przemaczane! Mimo szybkiego odsysania grubość runa dywanu znacząco wydłuża czas jego schnięcia. Jeśli nie masz możliwości wysuszenia dywanu w domu zachęcamy do przywiezienia go do naszej stacjonarnej pralni i suszarni

Czyszczenie dywanu akrylowego

Cena 10 zł/m2

Ze względu na rodzaj materiału i sposób produkcji dywany te bardzo dobrze znoszą czyszczenie metodą ekstrakcyjną. Producent nie zaleca mocnego przemaczania dywanu, gdyż powoduje to rozpuszczenie kleju i dywan nie nadaje się do użytku.

Czyszczenie jedwabnego dywanu

Cena 20 zł/m2

Do czyszczenia dywanu jedwabnego stosujemy dedykowane do tego rodzaju dywanów środki piorące. Możliwe jest wykonanie usługi u klienta jednak z uwagi na długi czas schnięcia dywanów jedwabnych polecamy czyścić je w naszym zakładzie. Dywan w naszej suszarni wyschnie znacznie szybciej.

Czyszczenie dywanu z włókien naturalnych

Cena 12 zł/m2

Dywany z różnego rodzaju włókien naturalnych są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Stosujemy tylko atestowane środki czyszczące o neutralnym pH odpowiednio dobrane do rodzaju materiału. Działają one w niskich temperaturach i dają pewność, że runo dywanu nie zostanie uszkodzone.

Czyszczenie dywanu orientalnego

Cena 20 zł/m2

Przy czyszczeniu tego typu dywanów należy zachować dużą ostrożność. Zaleca się delikatne najlepiej ręczne czyszczenie dedykowanymi do tego rodzaju dywanów środkami. Aby unikną uszkodzenia dywanu przed każdym czyszczeniem należy zrobić próbę jak dywan reaguję na dany środek czyszczący.

Czyszczenie dywanu "pętelkowego" / "włochatego"

Cena 12 zł/m2

Dywany te zaliczamy do kategorii dywanów Shaggy. Ze względu na budowę dywanu zalecamy czyszczenie go w naszej siedzibie, gdzie dysponujemy odpowiednimi warunkami do czyszczenie i suszenia tych dywanów.

Czyszczenie sizalowego dywanu (sznurkowy)

Cena 12 zł/m2

Wszelkie plamy i zabrudzenia z dywanów sznurkowych łatwo usunąć za pomocą wielu dostępnych w sprzedaży środków chemicznych – dywany sznurkowe nie wymagają czyszczenia specjalistycznego.

Czyszczenie wykładziny dywanowej

Cena 10 zł/m2

Wykładziny dywanowe doskonale prezentują się w każdym miejscu. Warto dołożyć wszelkich starań by jak najdłużej pozostały w dobrym stanie. Zlecając czyszczenie wykładziny dywanowej otrzymujesz dobrze wykonaną usługę i nie musisz zajmować się sprzętem, doborem środków oraz etatem pracownika. Wykładziny dywanowe czyścimy metodą ekstrakcyjną oraz używamy przeznaczonych do tego celu atestowanych środków.

Czyszczenie wiskozowego dywanu

Cena 13 zł/m2

Elegancki dywan wiskozowy zawsze robi dobre wrażenia. By utrzymać go w doskonałej kondycji należy o niego odpowiednio dbać. Oprócz odkurzania zaleca się również systematyczne czyszczenie dywanu wiskozowego. Dzięki tym zabiegom pielęgnacyjnym dywan na długo zachowuje dobry wygląd.

Kiedy chodzi o czyszczenie wykładziny dywanowej - gwarantujemy Ci profesjonalizm

  • Używamy: Chemspec, Ecofloor, Tenzi, Prochem, Prosan, Alcodor, Tersus, Pramol, Kärcher, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie dywanu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Referencje

Zamów czyszczenie wykładziny dywanowej

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki , Łagiewniki , Ludwinów , Ruczaj , Podgórze , Dębniki , Podwawelskie , most Grunwaldzki . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej