Czyszczenie wykładzin przemysłowych - 5 zł/m2

Wykładziny przemysłowe są bardzo chłonne i odporne na zabrudzenia. Przeważnie stosuje się je na wejściach i głównych ciągach komunikacyjnych trochę w roli wycieraczki – mają przejmować całe zabrudzenie przed wejściem do głównego pomieszczenia. Wykładziny te są czyszczone metodą ekstrakcyjną dzięki czemu uzyskuje się bardzo dobre efekty czyszczenia. Po czyszczeniu wykładzina przemysłowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Szeroki wybór wykładzin oraz nowoczesne trendy spowodowały, że wykładziny są obecne w większości biur czy lokali. Dzięki temu wnętrza są przytulniejsze i bardziej eleganckie. Czasem wykładziny są wykorzystywane w domach lub mieszkaniach. Wykładziny doskonale spełniają funkcje dekoracyjne, sprawiają, że pomieszczenia są wygodne. Wykładziny przemysłowe wydają się łatwiejsze w utrzymaniu w czystości niż ceramika czy linoleum gdyż znakomicie chłoną wszelkie nieczystości. Niestety jest to tylko pozorne wrażenie. We włóknach wykładzin gromadzą się nieczystości, bakterie czy roztocza, które są niewidoczne gołym okiem. Powoduje to, że wykładziny przestają być świeże i eleganckie. By korzystanie z wykładzin mogło nas cieszyć należy o nie odpowiednio dbać. Oprócz systematycznego odkurzania niezmiernie ważne jest również profesjonalne czyszczenie wykładzin, które zapewni odpowiednią czystość i przywróci higienę czyszczonym powierzchniom.

Działając na rynku czystościowym od kilku lat, widzimy jakie efekty przynosi dobrze wykonane czyszczenie wykładzin. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.
Zamów usługę czyszczenia wykładzin przemysłowych i ciesz się ich czystością i świeżością.

Kiedy chodzi o czyszczenie wykładziny przemysłowej - gwarantujemy Ci doświadczenie

  • Używamy: Alcodor, Chemspec, Tersus, Prosan, Tenzi, Pramol, Kärcher, Prochem, Ecofloor, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki

Wykładziny > szczegóły oferty

Czyszczenie wykładziny podłogowej

Cena 10 zł/m2

Wykładziny podłogowe są czyszczone metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego celu środkami. Systematycznie czyszczone długo zachowują swoją świeżość i żywotność. Usługę czyszczenia wykonujemy w dogodnym dla Państwa czasie. Po czyszczeniu wykładzina podłogowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie wykładziny na schodach

Cena 10 zł/m2

Podejmujemy się czyszczenia na nietypowych powierzchniach i kształtach takich jak schody, cokoły, listwy. Szczegóły ustalamy indywidualnie z klientem. Czyszczenie wykładziny na schodach jest wykonywane metodą ekstrakcyjną. Wykładzina po czyszczeniu potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie. Podana cena dotyczy czyszczenia wykładziny na schodach.

Czyszczenie wykładziny obiektowej

Cena 5 zł/m2

Wykładzina obiektowa jest czyszczona metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami. Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu wykładzin w takich obiektach jak biura, hotele, sale wykładowe, akademiki. Usługę możemy wykonać po godzinach pracy w lokalu. Wykładziny po czyszczeniu są lekko wilgotne i potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie wykładziny przemysłowej

Cena 5 zł/m2

Wykładziny przemysłowe są bardzo chłonne i odporne na zabrudzenia. Przeważnie stosuje się je na wejściach i głównych ciągach komunikacyjnych trochę w roli wycieraczki – mają przejmować całe zabrudzenie przed wejściem do głównego pomieszczenia. Wykładziny te są czyszczone metodą ekstrakcyjną dzięki czemu uzyskuje się bardzo dobre efekty czyszczenia. Po czyszczeniu wykładzina przemysłowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie wykładziny. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Referencje

Zamów czyszczenie wykładziny przemysłowej

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki , Podgórze , Ruczaj , Podwawelskie , most Grunwaldzki , Borek Fałęcki , Dębniki , Ludwinów . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej