Czyszczenie wykładzin obiektowych - 5 zł/m2

Wykładzina obiektowa jest czyszczona metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami. Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu wykładzin w takich obiektach jak biura, hotele, sale wykładowe, akademiki. Usługę możemy wykonać po godzinach pracy w lokalu. Wykładziny po czyszczeniu są lekko wilgotne i potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Działając kilka lat w branży czystościowej wiemy jak ważny jest dla naszych klientów nienaganny wizerunek. Przyjmując w swoich biurach klientów chcemy zrobić na nich odpowiednie wrażenie. By zaprezentować się w sposób profesjonalny wszystko musi być dopieszczone w najdrobniejszych szczegółach. Oprócz interesującej oferty ważny jest również sposób i miejsce jej prezentacji. Dlatego warto zadbać o to by miejsce, w który pracujemy i przyjmujemy klientów było czyste i świeże.

Po wielu latach pracy i sprawdzeniu różnych metod czyszczenia zdecydowaliśmy się na świadczenie usług czyszczenia wykładzin obiektowych metodą ekstrakcyjną. Czyszczenie metodą ekstrakcyjną zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Metoda ta polega na spryskaniu czyszczonej powierzchni specjalnym środkiem, który rozpuszcza zabrudzenia. Następnie środek ten zostaje mechanicznie wtarty w wykładzinę, gdzie dochodzi do powstania zawiesiny środka czyszczącego z brudem. Zawiesina ta zostaje odessana oraz wypłukana czystym roztworem piorącym. Płukanie to powtarza się do uzyskania pożądanego efektu. Fizyczne odessanie brudu gwarantuje najlepsze efekty ze wszystkich metod czyszczenia wykładzin obiektowych. Zapewnia higienę i przywraca świeżość czyszczonym wykładzinom. Po praniu wykładzina jest lekko wilgotna i potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie. Z uwagi na częste użytkowanie wykładziny warto zadbać o jej czystość. Decydując się na czyszczenie wykładziny obiektowej pozbywamy się nie tylko problemów estetycznych ale również problemów zdrowotnych. Przebywając w pomieszczeniach, gdzie wykładziny są pełne różnego rodzaju zanieczyszczeń spada odporność naszego organizmu, jesteśmy bardziej zmęczeni, częściej kichamy. Warto zatem zadbać o higienę w miejscu, w którym spędzamy codziennie osiem a czasami i więcej godzin.

Pamiętajmy, że praca w czystym pomieszczeniu jest przyjemniejsza, mniej męcząca i daje większą satysfakcję.

Jak często czyścić wykładziny obiektowe?

Podobnie jak z dywanami, aby utrzymać higienę i przedłużyć żywotność wykładziny obiektowej zaleca się jej systematyczne czyszczenie. Czyszczenie wykładziny obiektowej powinno mieć miejsce minimum raz w roku, natomiast ciągi komunikacyjne, z uwagi na zwiększone użytkowanie powinny być czyszczone nawet kilka razy do roku. Dzięki temu utrzymamy optymalne warunki do pracy, stworzymy przyjemną atmosferę. Ponadto systematyczne czyszczenie wykładzin obiektowych oprócz walorów estetycznych znacząco wydłuża jej żywotność. Podczas czyszczenia każdorazowo podnoszone są włókna wykładziny, dzięki czemu uzyskujemy efekt nowości i świeżości. Pamiętajmy, że nawet najbardziej elegancka wykładzina jeżeli jest poplamiona, zabrudzona i nieświeża psuje cały efekt.

Jeżeli chcesz by miejsce pracy na nowo było świeże i przyjemne zamów czyszczenie wykładzin obiektowych.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie wykładziny. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Wykładziny > szczegóły oferty

Czyszczenie wykładziny podłogowej

Cena 10 zł/m2

Wykładziny podłogowe są czyszczone metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego celu środkami. Systematycznie czyszczone długo zachowują swoją świeżość i żywotność. Usługę czyszczenia wykonujemy w dogodnym dla Państwa czasie. Po czyszczeniu wykładzina podłogowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie wykładziny na schodach

Cena 10 zł/m2

Podejmujemy się czyszczenia na nietypowych powierzchniach i kształtach takich jak schody, cokoły, listwy. Szczegóły ustalamy indywidualnie z klientem. Czyszczenie wykładziny na schodach jest wykonywane metodą ekstrakcyjną. Wykładzina po czyszczeniu potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie. Podana cena dotyczy czyszczenia wykładziny na schodach.

Czyszczenie wykładziny obiektowej

Cena 5 zł/m2

Wykładzina obiektowa jest czyszczona metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami. Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu wykładzin w takich obiektach jak biura, hotele, sale wykładowe, akademiki. Usługę możemy wykonać po godzinach pracy w lokalu. Wykładziny po czyszczeniu są lekko wilgotne i potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie wykładziny przemysłowej

Cena 5 zł/m2

Wykładziny przemysłowe są bardzo chłonne i odporne na zabrudzenia. Przeważnie stosuje się je na wejściach i głównych ciągach komunikacyjnych trochę w roli wycieraczki – mają przejmować całe zabrudzenie przed wejściem do głównego pomieszczenia. Wykładziny te są czyszczone metodą ekstrakcyjną dzięki czemu uzyskuje się bardzo dobre efekty czyszczenia. Po czyszczeniu wykładzina przemysłowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Gdy chodzi o czyszczenie wykładziny obiektowej - gwarantujemy Tobie profesjonalizm

  • Używamy: Ecofloor, Chemspec, Alcodor, Tenzi, Prosan, Tersus, Prochem, Pramol, Kärcher, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.

Referencje

Umów się na czyszczenie wykładziny obiektowej

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze , Podwawelskie , most Grunwaldzki , Ruczaj , Dębniki , Borek Fałęcki , Ludwinów , Łagiewniki . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej