Czyszczenie wykładzin na schodach - 10 zł/m2

Podejmujemy się czyszczenia na nietypowych powierzchniach i kształtach takich jak schody, cokoły, listwy. Szczegóły ustalamy indywidualnie z klientem. Czyszczenie wykładziny na schodach jest wykonywane metodą ekstrakcyjną. Wykładzina po czyszczeniu potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie. Podana cena dotyczy czyszczenia wykładziny na schodach.

Wykładziny ze względu na swoją użyteczność są wykorzystywane w różnych miejscach. Mając duże doświadczenie w czyszczeniu bez problemu podejmujemy się czyszczenia wykładzin na schodach, cokołach czy listwach.

Czyszczenie w takich miejscach wykonujemy metodą ekstrakcji odpowiednio dobraną wielkością dyszy, która umożliwia czyszczenie na nietypowych powierzchniach. Metoda ta polega na spryskaniu czyszczonej powierzchni specjalnym środkiem rozpuszczającym zanieczyszczenia, który zostaje odessany. W dalszej kolejności wykładzina jest płukana roztworem czyszczącym do momentu uzyskania odpowiedniego efektu.

Metoda ta zalicza się do najskuteczniejszych sposobów czyszczenia wykładziny.

Jakie są zalety systematycznego czyszczenia wykładziny?

Po czyszczeniu wykładzina staje się higieniczna i świeża, co jest istotne zwłaszcza dla alergików (używamy atestowanych środków do czyszczenia).
Przedłuża się żywotność wykładziny (podczas czyszczenia włókna wykładziny są podnoszone), co znacząco opóźnia jej wymianę.
Wykładzina jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości.
Usługa wykonywana jest przez profesjonalną firmę, która posiada doświadczenie w świadczeniu usług czyszczenia wykładzin.
Decydując się na usługę czyszczenia wykładzin oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze, wielokrotnie stracone na samodzielnym czyszczeniu wykładzin.

Wykładziny > szczegóły oferty

Czyszczenie wykładziny podłogowej

Cena 10 zł/m2

Wykładziny podłogowe są czyszczone metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego celu środkami. Systematycznie czyszczone długo zachowują swoją świeżość i żywotność. Usługę czyszczenia wykonujemy w dogodnym dla Państwa czasie. Po czyszczeniu wykładzina podłogowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie wykładziny na schodach

Cena 10 zł/m2

Podejmujemy się czyszczenia na nietypowych powierzchniach i kształtach takich jak schody, cokoły, listwy. Szczegóły ustalamy indywidualnie z klientem. Czyszczenie wykładziny na schodach jest wykonywane metodą ekstrakcyjną. Wykładzina po czyszczeniu potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie. Podana cena dotyczy czyszczenia wykładziny na schodach.

Czyszczenie wykładziny obiektowej

Cena 5 zł/m2

Wykładzina obiektowa jest czyszczona metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami. Posiadamy duże doświadczenie w czyszczeniu wykładzin w takich obiektach jak biura, hotele, sale wykładowe, akademiki. Usługę możemy wykonać po godzinach pracy w lokalu. Wykładziny po czyszczeniu są lekko wilgotne i potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie wykładziny przemysłowej

Cena 5 zł/m2

Wykładziny przemysłowe są bardzo chłonne i odporne na zabrudzenia. Przeważnie stosuje się je na wejściach i głównych ciągach komunikacyjnych trochę w roli wycieraczki – mają przejmować całe zabrudzenie przed wejściem do głównego pomieszczenia. Wykładziny te są czyszczone metodą ekstrakcyjną dzięki czemu uzyskuje się bardzo dobre efekty czyszczenia. Po czyszczeniu wykładzina przemysłowa potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie wykładziny. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Zapytaj o czyszczenie wykładziny na schodach - możemy zaoferować Ci profesjonalizm

  • Używamy: Prosan, Kärcher, Tenzi, Chemspec, Alcodor, Pramol, Tersus, Ecofloor, Prochem, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym

Umów czyszczenie wykładziny na schodach

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie , Borek Fałęcki , Ludwinów , Ruczaj , most Grunwaldzki , Dębniki , Podgórze , Łagiewniki . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Referencje

Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej