Jak pozbyć się plam niewiadomego pochodzenia?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Na takie plamy najlepiej sprawdzają się uniwersalne odplamiacze. W domowych warunkach można przygotować mieszankę z pasty do zębów i wody utlenionej. Jest bardzo skuteczna, ale równocześnie może ona odbarwić tkaninę. Dlatego powinno się używać jej na białych lub jasnych powierzchniach.

Domowy sposób na trudne plamy?

Ciężko stwierdzić jednoznacznie jak radzić sobie z plamami, których historii nie znamy. Domowych sposobów jest naprawdę dużo. Jednak, jeśli będą one używane niewłaściwie, to mogą tylko pogorszyć sytuację. Szczegóły mają ogromne znaczenie! Przykład? Zbyt ciepła woda może utrwalić niektóre plamy, zamiast je usunąć. Trzeba się, więc dobrze zastanowić, czy walkę z plamą chcemy prowadzić sami, czy też skorzystać z pomocy fachowców. Trzeba też zaznaczyć, że nawet profesjonalista może mieć problem z usunięciem zabrudzenia, o którym nic nie wiadomo.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: most Grunwaldzki, Ruczaj, Borek Fałęcki, Podgórze, Podwawelskie, Łagiewniki, Ludwinów, Dębniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.