Czy mogę używać wody utlenionej do czyszczenia dywanu?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Wiele domowych sposobów na plamy uwzględnia użycie wody utlenionej. Jest ono dopuszczalne, ale trzeba wiedzieć, że woda taka może odbarwiać tkaniny.

Czy woda utleniona zepsuje dywan?

Wodę utlenioną powinno się przede wszystkim używać do usuwania plam z jasnych tkanin. Najlepiej sprawdzi się na białym lub kremowym materiale. Jest ona skuteczna w walce z wieloma rodzajami zabrudzeń, ale równocześnie też ma działanie rozjaśniające i wybielające. Można używać jej do zapierania trudnych plam, ale wcześniej powinno się wykonać test stabilności koloru.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, Podwawelskie, Dębniki, Ludwinów, Borek Fałęcki, Ruczaj, most Grunwaldzki, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.