Jak dbać o dywan w pokoju dziecka?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

W pokoju dziecka zawsze powinno być czysto. Z tego powodu ważne jest, by na regularnie czyścić wszystkie tekstylia, które mogą gromadzić brud i alergeny. By zadbać o higienę, powinno się jak najczęściej sprzątać w pomieszczeniach i prać dywany oraz zasłony.

Jak zadbać o pokój dziecka?

Dywany w pokojach dziecięcych bardzo często mają miękki włos i intensywne kolory. Równocześnie są poddawane szczególnie ciężkim warunkom, bo maluchy często się na nich bawią. Właśnie dlatego dywan w pokoju dziecięcym powinien być bezpieczny i zadbany. Najlepiej jest pamiętać o jego regularnym czyszczeniu, które pomoże pozbywać się alergenów i pasożytów. Każde pranie jest też szansą na to, by pozbyć się plam z jedzenia lub po małych wypadkach w czasie zabawy. Tylko czyszczenie w dobrych detergentach pozbędzie się brudu, ale równocześnie zadba o tkaninę i nie wpłynie negatywnie na bezpieczeństwo malucha.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, most Grunwaldzki, Ruczaj, Łagiewniki, Ludwinów, Borek Fałęcki, Podwawelskie, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.