W jaki sposób wyczyścić akryl?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Akryl jest odporny na plamy, ale koniecznie trzeba go regularnie odkurzać. Raz na rok lub dwa lata zaleca się też wypranie dywanu.

Jak doprać akryl?

Niektórzy producenci dywanów akrylowych zalecają, by czyścić je przy pomocy pary wodnej po to, by nie doszło do przemoczenia. Inni producenci dopuszczają też pranie metodą ekstrakcyjną, która — o ile jest dobrze przeprowadzona — również nie przemacza dywanu. Przed zdecydowaniem się na jakąkolwiek metodę czyszczenia dobrze jest sprawdzić skład dywanu oraz zalecenia producenta. To właśnie od nich zależy jakie środki powinny zostać użyte do prania.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Podgórze, Podwawelskie, Łagiewniki, Dębniki, Ruczaj, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.