Jak zmyć plamy z wosku?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Żeby usunąć wosk, należy go ponownie podgrzać. W tym celu wystarczy położyć na plamie kawałek ręcznika papierowego lub gazy, a następnie przyłożyć w to miejsce rozgrzane żelazko. Kiedy papier nasiąknie woskiem, trzeba go wymienić i powtarzać czynność, aż cała plama zniknie.

Jak usunąć wosk z dywanu?

Plam z wosku nie da się sprać chemicznie. Nie poradzą sobie z tym żadne środki piorące, więc jedynym wyjściem jest stary domowy sposób. Wymaga on odrobiny cierpliwości, ale jest bardzo skuteczny. Musisz jednak pamiętać, że żelazkiem bardzo łatwo jest przypalić dywan. Usuwanie trzeba, więc przeprowadzać szybko i z głową. Kolejnym aspektem jest też to, że materiały syntetyczne nie lubią wysokich temperatur. Musisz, wiec bardzo uważać, by nie uszkodzić dywanu lub tapicerki.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Ludwinów, Łagiewniki, Podgórze, Ruczaj, Podwawelskie, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.