Jak wyprać kokon niemowlęcy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Kokon powinno się prać w łagodnych detergentach. Temperatura prania powinna wynosić przynajmniej 60 stopni. Tylko taka i wyższa mogą poradzić sobie z drobnoustrojami.

Jak zadbać o higienę gniazdka dla niemowlaka?

Kokony niemowlęce mają różne rozmiary. Większe modele mogą nie zmieścić się w tradycyjnej pralce. Takie kokony powinno się zanosić do profesjonalnego czyszczenia w pralniach. Kokony powinny być czyszczone w łagodnych środkach piorących. Po praniu warto pamiętać o dodatkowym płukaniu, które jeszcze lepiej usunie resztki brudu i preparatów do czyszczenia.

Jeśli chodzi o chusty do noszenia dzieci to polecamy prać je w zwykłej pralce zgodnie z zaleceniami producenta.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Dębniki, Podwawelskie, Podgórze, Ludwinów, Łagiewniki, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.