Jak wyczyścić kanapę z alcantary?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Alcantara jest bardzo trwała, ale lubi regularną pielęgnację. Lepiej nie dopuścić do jej zabrudzenia. Najłatwiej czyści się ją wilgotną szmatką. W żadnym jednak wypadku nie można dopuścić do przemoczenia tapicerki.

W jaki sposób wyprać alcantarę?

Bardzo ważne jest, by systematycznie pielęgnować alcantarę. Dzięki temu długo będzie wyglądała dobrze oraz będzie przyjemna w dotyku. Dobrą praktyką jest usuwanie plam i zabrudzeń na bieżąco, zanim jeszcze zaschną. W tym celu wystarczy używać zwilżonej ścierki. Czyszczenie powinno odbywać się szybkimi i krótkimi ruchami, żeby nie przemoczyć tapicerki. Co ważne, do czyszczenia alcantary można też używać metody ekstrakcyjnej.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Ludwinów, Podwawelskie, Ruczaj, Dębniki, Podgórze, Łagiewniki, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.