Jak usunąć plamy z rdzy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

To jedne z najbardziej uciążliwych plam. Sposobów ich usuwania jest wiele, a każda gospodyni wierzy, że tylko jej działa. Świeżą plamę można zasypać solą i polać sokiem z cytryny lub roztworem z kwasu cytrynowego. Po godzinie usuwa się pastę, a plamę przeciera wilgotną szmatką.

Jak sprać rdzę?

To jak powinniśmy zmywać rdzawą plamę, zależy od tego na jakim materiale się ona znajduje. Warto też wspomnieć, że używanie ciepłej wody może tylko utrwalić plamę. Dla własnego spokoju i bezpieczeństwa tkanin lepiej jest oddać zaplamiony przedmiot do profesjonalnej pralni. To największa szansa na uratowanie tkaniny i pozbycie się rudych śladów.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, Dębniki, Łagiewniki, Ruczaj, Podwawelskie, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.