Jak usunąć plamę z jogurtu?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Świeżą plamę usuwa się roztworem z wody i mydła, ale tak by nie przemoczyć materiału. Wilgoć można też wyciągnąć przy pomocy ręczników kuchennych lub bawełnianej szmatki.

Co zrobić z plamą z jogurtu?

Świeże i mokre plamy usuwa się dużo łatwiej niż te zaschnięte. Nadmiar jogurtu można delikatnie zebrać nożem z dywanu lub tapicerki. Trzeba jednak bardzo uważać, żeby go nie rozmazać i nie wetrzeć głębiej w strukturę włókien.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Podwawelskie, Podgórze, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Ruczaj, most Grunwaldzki, Dębniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.