Czym usunąć plamę z coli?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Plamę ze słodkich napojów takich jak kola najlepiej jest zmyć jeszcze zanim zaschnie. Powinno się do tego celu używać zimnej wody. Najlepsza będzie woda z bąbelkami, które pomogą pozbyć się zabrudzenia z tkaniny.

Jak usunąć plamę Koli?

Usunąć plamę z Coca-Coli / Pepsi można zwykłą, zimną wodą. Aby rozpuścić zaschnięte plamy, przed praniem tkaninę wystarczy namoczyć w gazowanej wodzie mineralnej – po czym uprać.

Warto wiedzieć, że szybkie usunięcie plamy po słodkim napoju jest najbardziej skuteczną metodą na pozbycie się zabrudzenia. Jeśli jednak nie udało Ci się zmyć plamy zimną wodą, to możesz zamówić usługę prania ekstrakcyjnego. Przy takim czyszczeniu udaje się usunąć większość zabrudzeń, w tym też te po napojach typu kola, Coca-cola i Pepsi. Trzeba jednak pamiętać, że im szybciej zmyjemy plamę, tym mniejsze ryzyko, że na dywanie lub tapicerce powstanie odbarwienie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Ludwinów, Podwawelskie, Borek Fałęcki, Podgórze, Łagiewniki, Ruczaj, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.