Jak szybko wyprać dywan?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Jedną z najszybszych metod prania dywanów i wykładzin jest metoda ekstrakcyjna. Wykonuje się ją specjalnymi urządzeniami, które wydajnie usuwają zabrudzenia. Na powierzchni rozprowadzany jest detergent, a następnie jest on z niej wypłukiwany, ale w taki sposób, by uniknąć przemoczenia materiału.

Sposób na czysty dywan?

Nie ma prostej recepty na szybkie pranie dywanu. Ręczne pranie całej powierzchni zajmuje bardzo dużo czasu oraz wymaga sporo siły. Przy okazji jest też spore ryzyko, że przy praniu uszkodzi się strukturę włókien. Ręcznie powinno usuwać się jedynie pojedyncze plamy. Jeśli zależy nam na jakości czyszczenia, to powinniśmy stawiać na pranie wspomnianą już metodą ekstrakcyjną. Czas, jaki jest potrzebny do wyprania wykładziny lub dywanu jest uzależniony od powierzchni, rodzaju dywanu oraz rodzaju zabrudzeń. Jeśli będą one bardzo silne, to ich usuwanie zajmie więcej czasu. Zanim dywan będzie nadawał się do normalnego użytkowania, trzeba też zapewnić mu czas do całkowitego wyschnięcia. Ten z kolei jest uzależniony od warunków panujących w pomieszczeniu.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Ludwinów, Dębniki, Podgórze, most Grunwaldzki, Ruczaj, Borek Fałęcki, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.