Jak pozbyć się zapachu spalenizny?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Zapach spalenizny można usunąć z mieszkania dzięki wietrzeniu pomieszczeń, stosowaniu odświeżaczy powietrza oraz czyszczeniu tekstyliów. Jeśli to dywan lub wykładzina brzydko pachną, to można obficie posypać je sodą oczyszczoną, a później (po minimum godzinie) usunąć ją odkurzaczem.

Domowy sposób na usunięcie zapachu spalenizny?

Nieprzyjemne zapachy bywają bardzo uciążliwe. Z tego powodu trzeba się sporo napracować, by je usunąć. W przypadku zapachu spalenizny najskuteczniejszą metodą jest wypranie wszystkich tekstyliów, które mogły wchłonąć zapach. W przypadku firan lub cienkich zasłon można po prostu wrzucić je do pralki. Ciężkie i grube story oraz tapicerki mebli (krzeseł, kanap, foteli) lepiej jest wyczyścić metodą ekstrakcyjną. Pozwala ona na wyczyszczenie tkanin bez konieczności ściągania ich z mebli. To najszybsza i równocześnie najbardziej skuteczna metoda.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Podgórze, Ludwinów, Borek Fałęcki, Dębniki, Ruczaj, Łagiewniki, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.