Jak pozbyć się zapachu papierosów?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Zapach papierosów osiada na wszystkim, co znajduje się w mieszkaniu. Najłatwiej jest wchłaniany przez przedmioty wykonane z tkanin, czyli zasłony, pościele, tapicerki i dywany. Żeby pozbyć się uciążliwego zapachu w mieszkaniu, najlepiej jest zadbać o regularne odświeżanie wszystkich tych tekstyliów.

Jak usunąć zapach tytoniu?

Nie ma jednej złotej rady na pozbycie się zapachu papierosów z mieszkania. Najskuteczniejsze jest wietrzenie pomieszczeń i wpuszczanie do nich świeżego powietrza. Dość dobrym pomysłem jest też używanie odświeżaczy powietrza np. w aerozolu. Trzeba jednak pamiętać i podkreślać, że w praktyce nie usuwają one nieprzyjemnego zapachu. On nadal jest obecny, ale człowiek czuje bardziej intensywnie nowy zapach. Dobrą praktyką jest dbanie o czystość w mieszkaniu. Powinna ona obejmować też regularne pranie i czyszczenie materiałów wchłaniających zapach. W tym wypadku im częściej tym lepiej. W tym celu można wykorzystać pranie metodą ekstrakcyjną, które można zastosować do różnych tkanin.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Podgórze, Łagiewniki, most Grunwaldzki, Dębniki, Podwawelskie, Borek Fałęcki, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.