Jak pozbyć się sierści?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Najprostszą metodą jest systematyczne odkurzanie dywanów i tapicerek przy pomocy szczotek zbierających sierść. Alternatywą mogą być samoprzylepne rolki do zbierania włosów lub rękawice zbierające sierść.

Jak usunąć sierść z dywanu?

Niestety nie ma żadnego automatycznego sposobu na usuwanie sierści. Jeśli widzimy jej na kanapie i dywanach znaczne ilości, to należałoby w pierwszej kolejności przyjrzeć się czworonogowi. Być może nadmierne gubienie sierści jest spowodowane kłopotami zdrowotnymi. Niezależnie od przyczyny, martwe włosy powinno się jak najczęściej wyczesywać. Zostają wtedy na szczotce, a nie na kanapie lub dywanie. Do tego celu można używać specjalnych rękawic, furminatorów lub tradycyjnych szczotek. Dobrą praktyką jest też wyczesywanie zwierzaka na otwartej przestrzeni po to, by włosy nie osiadały na meblach i dywanie.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: most Grunwaldzki, Łagiewniki, Ruczaj, Dębniki, Borek Fałęcki, Podgórze, Podwawelskie, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.