Jak pozbyć się plam z pisaków?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Domowym sposobem na takie plamy jest pasta z mleka i mąki ziemniaczanej. Nakłada się ją na plamy, a następnie czeka do całkowitego wyschnięcia. Atrament powinien zostać przez nią wchłonięty. Później wystarczy tylko zmieść lub odkurzyć pozostałości po paście.

Jak usunąć plamy z flamastrów?

Samo zastosowanie pasty z mąki i mleka może nie wystarczyć. Po jej zastosowaniu warto przetrzeć plamę roztworem wody i mydła w płynie lub płynu do mycia naczyń. Jeśli domowa metoda nie poradzi sobie z pisakami, warto spróbować prania ekstrakcyjnego. Dobrze jednak uprzedzić wcześniej fachowca, z jaką plamą będzie walczył, by mógł się do tego odpowiednio przygotować i wybrać odpowiednie preparaty.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Podgórze, Dębniki, Podwawelskie, Ludwinów, Ruczaj, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.