Jak pozbyć się plam po sosie pomidorowym?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Żeby pozbyć się plam z sosu pomidorowego, trzeba jak najszybciej zmyć je zimną wodą. Drugą metodą jest zasypanie zabrudzeń grubą warstwą soli kuchennej i usunięcie jej, gdy zostanie już zabarwiona przez sos.

Jak wygrać z uporczywymi plamami?

Sól stosuje się po to, by wciągnęła z dywanu lub tapicerki wilgoć, czyli w tym konkretnym przypadku sos pomidorowy. Dzięki temu jest spora szansa na to, że sól pomoże pozbyć się plamy jeszcze zanim na dobre powstanie. Niektórzy zalecają też polanie plamy wodą utlenioną. Ważne jest jednak by reagować jak najszybciej. Kiedy plama zaschnie, to będzie dużo trudniejsza do wywabienia. Po usunięciu soli, zabrudzenie trzeba jeszcze przetrzeć szmatką nasączoną środkiem piorącym. Czynność tą często trzeba powtórzyć, bo plamy z sosu bywają uporczywe. Jeśli żadna z tych metod nie zadziała, można spróbować czyszczenia metodą ekstrakcyjną.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki, Ruczaj, Ludwinów, Łagiewniki, Podwawelskie, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.