Jak pozbyć się plam po kremie?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Kremy bywają różne. Im jest bardziej tłusty, tym trudniej jest go sprać. Lekkie formuły spierze woda z płynem do mycia naczyń. Trudniejsze zabrudzenia po tłustych kremach powinno się zmywać benzyną ekstrakcyjną.

Sposób na ślady kremu?

Tłuste plamy powinno się w pierwszej kolejności zmywać roztworem z wody i płynu do mycia naczyń. Skoro płyn radzi sobie z tłuszczem na talerzach, to powinien też poradzić sobie z tłuszczem na tapicerce. Trzeba jednak zadbać o to, by płyn miał jak najprostsze zadanie. Oznacza to, że koniecznie należy zebrać fizycznie tyle kremu, ile tylko można. Trzeba też uważać, by nie powiększyć plamy oraz by nie wetrzeć kremu w głąb włókien. Jeśli wszystkie domowe sposoby zawiodą, warto spróbować czyszczenia metodą ekstrakcyjną.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Ruczaj, Dębniki, Borek Fałęcki, Podgórze, Łagiewniki, Podwawelskie, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.