Jak pozbyć się plam po błocie?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

W przypadku ubrań błoto możne zniknąć nawet przy pierwszym praniu. W przypadku dywanów i tapicerek sprawa nie jest już tak prosta. Plamy z błota można przecierać wacikiem nasączonym wódką, a później — octem. Można też usuwać je sokiem z cytryny lub mydłem galasowym.

Czym sprać błoto?

Najważniejsze jest poczekanie, aż błoto zaschnie. Kiedy tak się stanie, będzie można bez większego trudu wykruszyć jego znaczną część lub usunąć ją nożem. Taki piasek wystarczy wciągnąć odkurzaczem. Zdecydowanie trudniejsze jest usunięcie błota, które już zostało wchłonięte przez dywan lub tapicerkę. Znajduje się ono dużo głębiej i nie można liczyć na to, że się wykruszy. Właśnie dlatego błoto można przemywać różnymi domowymi miksturami. Można też próbować zmyć je rozpuszczonym w wodzie proszkiem do prania dobrej jakości. Kolejnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi firmy, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem. Dla nich błoto nie powinno być żadnym wyzwaniem.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Dębniki, Podgórze, Łagiewniki, Podwawelskie, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Ruczaj. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.