Ile trwa pranie Shaggy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Dywan shaggy czyści się w czasie porównywalnym do innych dywanów. Jedyną różnicą jest czas schnięcia wykładziny. Im dłuższy włos, tym więcej czasu może zająć pozbywanie się wilgoci z włókien. Również usuwanie trudnych i zaschniętych plam może zająć sporo czasu.

Czy można doprać shaggy?

Jeśli shaggy po prostu wymaga odświeżenia, to jego czyszczenie nie zajmuje więcej czasu niż w przypadku innych rodzajów dywanów. Różnice w długości trwania prania mogą za to występować na skutek różnego stopnia zabrudzenia. Trudne plamy mogą wymagać powtarzania wykonywanych czynności, szorowania lub stosowania specjalnych środków. Zajmuje to więcej czasu niż standardowe czyszczenie ekstrakcyjne. Przy okazji może też dojść do przemoczenia tkaniny, a co za tym idzie, shaggy będzie potrzebował więcej czasu, aby wyschnąć.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Podwawelskie, Podgórze, most Grunwaldzki, Ludwinów, Łagiewniki, Dębniki, Ruczaj. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.