Ile trwa czyszczenie kanapy?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Czas prania kanapy jest uzależniony od jej wielkości oraz od stopnia zabrudzenia. Najwięcej czasu w całym procesie zajmuje wysychanie tapicerki. Jego długość jest uzależniona od warunków panujących w pomieszczeniu.

Ile czasu potrzeba na wypranie kanapy?

Kanapy mogę mieć różne rozmiary. Najbardziej popularne są te na trzy osoby, choć dość często spotyka się też narożniki, na których może usiąść i sześć osób. Czyszczenie takiego mebla zajmie więcej czasu niż pranie kanapy dwumiejscowej. Żeby przyspieszyć pranie kanapy, warto zadbać o odpowiednie warunki w mieszkaniu. Najlepiej jest zapewnić przewiew, podwyższoną temperaturę lub dopływ promieniowania słonecznego. Najprościej jest po prostu włączyć w pobliżu wypranej kanapy przenośne grzejniki. Dzięki nim tapicerka wyschnie szybciej. Warto też pamiętać, że na skutek czyszczenia metodą ekstrakcyjną tapicerka nie jest przemoczona, więc wysycha dość szybko.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, Ruczaj, Borek Fałęcki, Podwawelskie, Dębniki, Ludwinów, Łagiewniki, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.