Czyszczenie tapicerki samochodowej - 160 zł/szt.

Tapicerka twojego samochodu potrzebuje odświeżenia? Wnętrze samochodu nie jest tak estetyczne i komfortowe jak dawniej?

Możesz to zmienić. Skorzystaj z naszych usług czyszczenia tapicerki samochodowej i ciesz się czystym wnętrzem swojego samochodu.

Średnio w samochodzie spędzamy ok. półtorej godziny każdego dnia. Wnętrze samochodu podobnie jak nasze mieszkanie powinno być czyste i zadbane. Ma to wpływ zarówno na nasze samopoczucie, zdrowie oraz komfort jazdy. Przy codziennym korzystaniu z samochodu naturalnym jest to, że tapicerka samochodowa ulega zabrudzeniu.

Samo odkurzanie nie usunie nieczystości, które wniknęły w tapicerkę. Wsiąknięty w tapicerkę auta pot, kurz i inne zanieczyszczenia powodują, że w jej strukturze rozwijają się bakterie i inne drobnoustroje niebezpieczne dla naszego zdrowia. By zachować bezpieczny dla zdrowia poziom czystości wnętrza samochodu zaleca się czyszczenie tapicerki w aucie minimum raz na 3 lata. W sytuacji gdy palisz papierosy samo czyszczenie podsufitki samochodowej oraz fotela kierowcy (lub foteli przednich) powinno być robione co roku, ponieważ dym z papierosów bardzo szybko wchodzi w wykładziny w samochodzie – zwłaszcza w podsufitkę.

Usługę czyszczenia tapicerki samochodowej wykonujemy tylko w okresie letnim.

Jak czyścimy tapicerkę samochodową?

Pranie tapicerki samochodowej jest wykonywane metodą ekstrakcyjną. Pranie tapicerki tym sposobem zalicza się do najbardziej skutecznych metod. Metoda ta polega na spryskaniu czyszczonej powierzchni specjalnym środkiem, który rozpuszcza zabrudzenia. Następnie środek ten zostaje delikatnie wtarty w tapicerkę, gdzie dochodzi do powstania zawiesiny środka czyszczącego z brudem. Zawiesina ta zostaje odessana z tapicerki samochodowej oraz wypłukana czystym roztworem piorącym. Płukanie to powtarza się do uzyskania pożądanego efektu. Fizyczne odessanie brudu gwarantuje najlepsze efekty z wszystkich metod prania tapicerki samochodowej. Zapewnia higienę i przywraca świeżość czyszczonym powierzchniom.

Metoda ta dotyczy prania materiałowej tapicerki samochodowej, która przyjmuje wodę, za wyjątkiem podsufitki. Czyszczenie podsufitki w samochodzie ze względu na jej specyfikę wykonywane jest ręcznie. W strukturę podsufitki wciera się odpowiedni środek czyszczący powodujący krystalizację znajdujących się w niej nieczystości. Następnie podsufitka jest odkurzana.
Po praniu tapicerka samochodowa jest lekko wilgotna i potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.
Zaletą tej metody jest duża skuteczność a dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz środków jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonej powierzchni.

Do czyszczenia tapicerki samochodowej:

 • używamy atestowanych środków do czyszczenia,
 • nie stosujemy chloru i agresywnej chemii, która mogłaby uszkodzić czyszczoną tapicerkę w samochodzie.

Zadbaj o swój samochód i umów się na czyszczenie tapicerki!

Jeśli chodzi o czyszczenie samochodu - oferujemy Ci rzetelność

 • Używamy: Pramol, Prosan, Alcodor, Chemspec, Tersus, Ecofloor, Kärcher, Prochem, Tenzi, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
 • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
 • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
 • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
 • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
 • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
 • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
 • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
 • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
 • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym

Auta > szczegóły oferty

Czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem

Cena 10 zł/szt.

Czasami coś się wyleje z zakupów albo wniesie na butach. Korzystając z samochodu nie uchronimy się przed tym. Dlatego oferujemy wyczyszczenie pojedynczego miejsca pod nogami oraz dywaniku w samochodzie. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Cena dotyczy wyczyszczenia jednego miejsca „pod nogami” z dywanikiem.

Czyszczenie podsufitki

Cena 40 zł/szt.

Podsufitka bardzo szybko chłonie zapachy dlatego jeśli jesteś palaczem lub ktoś w Twoim samochodzie palił podsufitka ma zapach tytoniu. Wyczyszczenie podsufitki często usuwa zapach papierosów z auta oraz zabrudzenia. Czyszczenie podsufitki wykonywane jest ręcznie dedykowanymi do tego środkami.

Czyszczenie siedzenia w aucie

Cena 20 zł/szt.

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie skóry w aucie

Cena 170 zł/szt.

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.

Czyszczenie tapicerki Alcantara

Cena 160 zł/szt.

Alcantara bardzo dobrze czyści się na mokro. Szybko schnie. Podczas czyszczenia wnętrza samochodu prane są: fotele, podsufitka, bagażnik, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach. Czyszczenie jest wykonywane metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.

Czyszczenie tapicerek welurowych w aucie

Cena 170 zł/szt.

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.

Czyszczenie całego środka auta

Cena 160 zł/szt.

W skład czyszczenie całego wnętrza samochodu wchodzą wszystkie tapicerowane elementy takie jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Czyszczenie samochodu jest wykonywane metodą ekstrakcyjną (poza podsufitką-czyszczenie ręczne) przeznaczonymi do tego celu środkami. Po czyszczeniu samochód potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie samochodu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone auta potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Referencje

Umów się na czyszczenie samochodu

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki , Podgórze , Ludwinów , most Grunwaldzki , Borek Fałęcki , Łagiewniki , Podwawelskie , Ruczaj . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej