Czyszczenie podsufitki samochodowej - 40 zł/szt.

Podsufitka bardzo szybko chłonie zapachy dlatego jeśli jesteś palaczem lub ktoś w Twoim samochodzie palił podsufitka ma zapach tytoniu. Wyczyszczenie podsufitki często usuwa zapach papierosów z auta oraz zabrudzenia. Czyszczenie podsufitki wykonywane jest ręcznie dedykowanymi do tego środkami.

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie podsufitki?

Chwilowo nie wykonujemy tej usługi. Poszukujemy pracownika.

Pomimo tego, że podczas korzystania z samochodu z podsufitką nie mamy często bezpośredniego kontaktu, nie znaczy to, że nie ulega ona zabrudzeniu. Największy wpływ na jej czystość ma dym z papierosów. Oprócz tego, że wsiąka on w podsufitkę, powodując nieprzyjemny zapach w aucie, to osadzając się na podsufitce, pozostawia ciemny nalot. Zanieczyszczenia te są nie tylko nieestetyczna. Co więcej, powodują, że korzystanie z samochodu staje się mało przyjemne i męczące. Aby pozbyć się tego problemu, warto wyczyścić podsufitkę. Podczas takiego czyszczenia z podsufitki usuwane są również inne zabrudzenia takiej jak ślady przy uchwytach.

Czyszczenie podsufitki w samochodzie ze względu na jej sposób montażu wykonywane jest ręcznie. W powierzchnię podsufitki wciera się odpowiedni środek czyszczący powodujący krystalizację znajdujących się w niej nieczystości. Po krystalizacji preparatu podsufitka jest odkurzana.

Czyszczenie podsufitek w samochodzie polecamy wykonywać raz na 3 lata. Dzięki temu utrzymamy podsufitkę w dobrej formie, co wpłynie na komfort korzystania z samochodu oraz ułatwi ewentualną sprzedaż auta.

Usługę czyszczenia podsufitki samochodowej wykonujemy tylko w okresie letnim.

Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Zamów naszą usługę - możemy zaoferować Ci profesjonalizm

  • Używamy: Ecofloor, Tersus, Kärcher, Alcodor, Tenzi, Prosan, Prochem, Pramol, Chemspec ...
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
Zagłosuj:

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: most Grunwaldzki, Łagiewniki, Podgórze, Borek Fałęcki, Podwawelskie, Ruczaj, Ludwinów, Dębniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.