Czyszczenie wnętrza samochodu u klienta - 160 zł/szt.

W skład czyszczenie całego wnętrza samochodu wchodzą wszystkie tapicerowane elementy takie jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Czyszczenie samochodu jest wykonywane metodą ekstrakcyjną (poza podsufitką-czyszczenie ręczne) przeznaczonymi do tego celu środkami. Po czyszczeniu samochód potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Mały (np. Opel Corsa): 90zł Sedan (np. Skoda Octavia): 120zł Kombi: 160zł

Obecnie nie wyobrażamy sobie życia bez samochodu. Korzystamy z niego zarówno prywatnie jaki i służbowo. Używamy go często, spędzamy w nim mnóstwo czasu, przewozimy różne rzeczy. To wszystko powoduje, że samochód chcąc nie chcąc bardzo się brudzi. Zazwyczaj w pośpiechu pobieżnie odkurzamy jego wnętrze zapominając o tym, że tapicerka samochodowa chłonie wszelkie nieczystości i samo odkurzenie jest niewystarczające. O ile w sytuacjach awaryjnych (gdy pojawi się zabrudzenie tapicerki samochodowej uniemożliwiające korzystanie z auta) decydujemy się na czyszczenie tapicerki o tyle w codziennym natłoku obowiązków odkładamy pranie tapicerki samochodowej na dalszy plan. A przecież pot wsiąknięty w tapicerkę w połączeniu z kurzem jest doskonałą pożywką dla różnego typu bakterii i roztoczy. Nagromadzone nieczystości powodują, że wnętrze samochodu staje się niehigieniczne i mało przyjemne. Niewidoczne gołym okiem nieczystości najskuteczniej można usunąć poprzez profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu. Wykonując pranie tapicerki samochodowej pozbywamy się z wnętrza samochodu nieczystości niebezpiecznych dla naszego zdrowia a sam samochód jest czysty i zadbany. Dzięki czyszczeniu tapicerki samochód zyska nowe życie a korzystanie z niego na nowo stanie się przyjemnością.

Czyszczenie wnętrza samochodu wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych sposobów czyszczenia. Podczas czyszczenia na tapicerkę nanoszony jest środek rozpuszczający zabrudzenia. Następnie jest on odsysany a tapicerka jest płukana do momentu uzyskania odpowiedniego efektu.

W skład pełnego czyszczenia wnętrza samochodu wchodzą: fotele, podsufitka, podłoga, boczki na drzwiach i bagażnik. Istnieje możliwość czyszczenia pojedynczych elementów samochodu np. foteli lub podsufitki.

Usługę czyszczenia tapicerki samochodowej wykonujemy tylko w okresie letnim.

Zamów usługę czyszczenie tapicerki samochodowej i ciesz się czystością i świeżością swojego samochodu.

Auta > szczegóły oferty

Czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem

Cena 10 zł/szt.

Czasami coś się wyleje z zakupów albo wniesie na butach. Korzystając z samochodu nie uchronimy się przed tym. Dlatego oferujemy wyczyszczenie pojedynczego miejsca pod nogami oraz dywaniku w samochodzie. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Cena dotyczy wyczyszczenia jednego miejsca „pod nogami” z dywanikiem.

Czyszczenie podsufitki

Cena 40 zł/szt.

Podsufitka bardzo szybko chłonie zapachy dlatego jeśli jesteś palaczem lub ktoś w Twoim samochodzie palił podsufitka ma zapach tytoniu. Wyczyszczenie podsufitki często usuwa zapach papierosów z auta oraz zabrudzenia. Czyszczenie podsufitki wykonywane jest ręcznie dedykowanymi do tego środkami.

Czyszczenie siedzenia w aucie

Cena 20 zł/szt.

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie skóry w aucie

Cena 170 zł/szt.

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.

Czyszczenie tapicerki Alcantara

Cena 160 zł/szt.

Alcantara bardzo dobrze czyści się na mokro. Szybko schnie. Podczas czyszczenia wnętrza samochodu prane są: fotele, podsufitka, bagażnik, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach. Czyszczenie jest wykonywane metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.

Czyszczenie tapicerek welurowych w aucie

Cena 170 zł/szt.

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.

Czyszczenie całego środka auta

Cena 160 zł/szt.

W skład czyszczenie całego wnętrza samochodu wchodzą wszystkie tapicerowane elementy takie jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Czyszczenie samochodu jest wykonywane metodą ekstrakcyjną (poza podsufitką-czyszczenie ręczne) przeznaczonymi do tego celu środkami. Po czyszczeniu samochód potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Zamów czyszczenie całego środka auta - oferujemy Tobie rzetelność

  • Używamy: Prosan, Pramol, Alcodor, Kärcher, Prochem, Tenzi, Chemspec, Tersus, Ecofloor, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie samochodu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Umów się na czyszczenie całego środka auta

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki , Podwawelskie , Ludwinów , Dębniki , Borek Fałęcki , most Grunwaldzki , Podgórze , Ruczaj . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Referencje

Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej