Czyszczenie wnętrza samochodu u klienta - 160 zł/szt.

W skład czyszczenie całego wnętrza samochodu wchodzą wszystkie tapicerowane elementy takie jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Czyszczenie samochodu jest wykonywane metodą ekstrakcyjną (poza podsufitką-czyszczenie ręczne) przeznaczonymi do tego celu środkami. Po czyszczeniu samochód potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.Mały (np. Opel Corsa): 90zł Sedan (np. Skoda Octavia): 120zł Kombi: 160zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie całego środka auta?

Chwilowo nie wykonujemy tej usługi. Poszukujemy pracownika.

Obecnie nie wyobrażamy sobie życia bez samochodu. Korzystamy z niego zarówno prywatnie, jak i służbowo. Używamy go często, spędzamy w nim mnóstwo czasu, przewozimy różne rzeczy. To wszystko powoduje, że samochód chcąc nie chcąc bardzo się brudzi. Zazwyczaj w pośpiechu pobieżnie odkurzamy jego wnętrze, zapominając o tym, że tapicerka samochodowa chłonie wszelkie nieczystości i samo odkurzenie jest niewystarczające. O ile w sytuacjach awaryjnych (gdy pojawi się zabrudzenie tapicerki samochodowej uniemożliwiające korzystanie z auta) decydujemy się na czyszczenie tapicerki, o tyle w codziennym natłoku obowiązków odkładamy pranie tapicerki samochodowej na dalszy plan. A przecież pot wsiąknięty w tapicerkę w połączeniu z kurzem jest doskonałą pożywką dla różnego typu bakterii i roztoczy. Nagromadzone nieczystości powodują, że wnętrze samochodu staje się niehigieniczne i mało przyjemne. Niewidoczne gołym okiem nieczystości najskuteczniej można usunąć poprzez profesjonalne czyszczenie wnętrza samochodu. Wykonując pranie tapicerki samochodowej, pozbywamy się z wnętrza samochodu nieczystości niebezpiecznych dla naszego zdrowia, a sam samochód jest czysty i zadbany. Dzięki czyszczeniu tapicerki samochód zyska nowe życie a korzystanie z niego na nowo stanie się przyjemnością.

Czyszczenie wnętrza samochodu wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych sposobów czyszczenia. Podczas czyszczenia na tapicerkę nanoszony jest środek rozpuszczający zabrudzenia. Następnie jest on odsysany, a tapicerka jest płukana do momentu uzyskania odpowiedniego efektu.

W skład pełnego czyszczenia wnętrza samochodu wchodzą: fotele, podsufitka, podłoga, boczki na drzwiach i bagażnik. Istnieje możliwość czyszczenia pojedynczych elementów samochodu np. foteli lub podsufitki.

Usługę czyszczenia tapicerki samochodowej wykonujemy tylko w okresie letnim.

Zamów usługę czyszczenie tapicerki samochodowej i ciesz się czystością i świeżością swojego samochodu.

Gdy chodzi o naszą usługę - możemy zaoferować Ci rzetelność

  • Używamy: Pramol, Chemspec, Ecofloor, Prochem, Kärcher, Alcodor, Tersus, Tenzi, Prosan ...
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: most Grunwaldzki, Borek Fałęcki, Podgórze, Dębniki, Ruczaj, Łagiewniki, Ludwinów, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: