Czyszczenie siedzeń samochodowych - 50 zł/szt.

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie siedzenia w aucie? Zadzwoń na 501 78 78 46.

Zadzwoń na 501 78 78 46. Przyjedziemy pod wskazany adres i wyczyścimy.
Istnieje też możliwość Doot-To-Door - odbierzemy samochód i oddamy wyczyszczony.

W codziennej eksploatacji samochodu nie uchronimy tapicerki przed plamami po jedzeniu, napojach czy innymi zanieczyszczeniami. Kurz, który przedostał się do wnętrza samochodu, wnika w siedzenia. W połączeniu z potem stanowi idealne miejsce dla bakterii i roztoczy. Szczególnie da się to zauważyć na fotelu kierowcy, który jest najczęściej używany. Przewożone zwierzęta również pozostawiają ślady na tapicerce i przyczyniają się do jej zabrudzenia. Jeżeli chcesz by siedzenia w samochodzie były w dobrym stanie, warto o nie odpowiednio dbać. Czyszczenie siedzeń w samochodzie pozwoli zachować optymalny dla użytkowników samochodów poziom czystości i świeżości. Co więcej, odpowiednia pielęgnacja tapicerki na siedzeniach pozwoli utrzymać ją w dobrej kondycji przez długi czas i znacznie przedłuży jej żywotność.
Czyszczenie samych siedzeń to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą czyścić całej tapicerki w samochodzie a jedynie tylko pobrudzone miejsce. Cena dotyczy wyczyszczenia dowolnie wskazanego siedzenia dla 1 osoby.

Czyszczenie siedzeń samochodowych wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Na powierzchnię fotela rozprowadzany jest środek rozpuszczający zabrudzenia. Następnie jest on odsysany, a siedzenia są płukane roztworem czyszczącym do momentu uzyskania odpowiedniego efektu. Metoda ta zalicza się do jednych z najskuteczniejszych metod czyszczenia foteli w samochodzie a dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz odpowiednich środków jest bezpieczna.

Czyszczenie siedzeń samochodowych wykonujemy tylko w okresie letnim.

Jeżeli potrzebujesz wyczyścić siedzenie w samochodzie, zadzwoń i zamów czyszczenie.

Gdy chodzi o naszą usługę - gwarantujemy Tobie rzetelność

  • Używamy: Chemspec, Ecofloor, Prosan, Tersus, Kärcher, Tenzi, Prochem, Alcodor, Pramol ...
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
Pamiętaj! Gdy chodzi o pranie taticerki w samochodach, usługę możemy wykonać u Ciebie w domu lub w opcji Doot-To-Door.
Usługa Doot-To-Door: nasz kierowca podjeżdża pod wskazany przez Ciebie adres - odbiera brudny samochód a odstawia wyczyszczony.
Wyczyścimy auto, gdy Ty jesteś w pracy.
Wyprane na mokro tapicerki samochodowe potrzebują ok. 4 h do pełnego wyschnięcia.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Nowa Huta, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Bieńczyce, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: