Czyszczenie siedzeń samochodowych - 20 zł/szt.

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie siedzenia w aucie?

Chwilowo nie wykonujemy tej usługi. Poszukujemy pracownika.

W codziennej eksploatacji samochodu nie uchronimy tapicerki przed plamami po jedzeniu, napojach czy innymi zanieczyszczeniami. Kurz, który przedostał się do wnętrza samochodu, wnika w siedzenia. W połączeniu z potem stanowi idealne miejsce dla bakterii i roztoczy. Szczególnie da się to zauważyć na fotelu kierowcy, który jest najczęściej używany. Przewożone zwierzęta również pozostawiają ślady na tapicerce i przyczyniają się do jej zabrudzenia. Jeżeli chcesz by siedzenia w samochodzie były w dobrym stanie, warto o nie odpowiednio dbać. Czyszczenie siedzeń w samochodzie pozwoli zachować optymalny dla użytkowników samochodów poziom czystości i świeżości. Co więcej, odpowiednia pielęgnacja tapicerki na siedzeniach pozwoli utrzymać ją w dobrej kondycji przez długi czas i znacznie przedłuży jej żywotność.
Czyszczenie samych siedzeń to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą czyścić całej tapicerki w samochodzie a jedynie tylko pobrudzone miejsce. Cena dotyczy wyczyszczenia dowolnie wskazanego siedzenia dla 1 osoby.

Czyszczenie siedzeń samochodowych wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Na powierzchnię fotela rozprowadzany jest środek rozpuszczający zabrudzenia. Następnie jest on odsysany, a siedzenia są płukane roztworem czyszczącym do momentu uzyskania odpowiedniego efektu. Metoda ta zalicza się do jednych z najskuteczniejszych metod czyszczenia foteli w samochodzie a dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz odpowiednich środków jest bezpieczna.

Czyszczenie siedzeń samochodowych wykonujemy tylko w okresie letnim.

Jeżeli potrzebujesz wyczyścić siedzenie w samochodzie, zadzwoń i zamów czyszczenie.

Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Jeśli chodzi o naszą usługę - możemy zaoferować Tobie rzetelność

  • Używamy: Tersus, Chemspec, Pramol, Tenzi, Alcodor, Ecofloor, Prochem, Kärcher, Prosan ...
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, most Grunwaldzki, Ruczaj, Borek Fałęcki, Podwawelskie, Dębniki, Ludwinów, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: