Czyszczenie siedzeń samochodowych - 20 zł/szt.

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

W codziennej eksploatacji samochodu nie uchronimy tapicerki przez plamami po jedzeniu, napojach czy innymi zanieczyszczeniami. Kurz, który przedostał się do wnętrza samochodu wnika w siedzenia. W połączeniu z potem stanowi idealne miejsce dla bakterii i roztoczy. Szczególnie da się to zauważyć na fotelu kierowcy, który jest najczęściej używany. Przewożone zwierzęta również pozostawiają ślady na tapicerce i przyczyniają się do jej zabrudzenia. Jeżeli chcesz by siedzenia w samochodzie były w dobrym stanie warto o nie odpowiednio dbać. Czyszczenie siedzeń w samochodzie pozwoli zachować optymalny dla użytkowników samochodów poziom czystości i świeżości. Co więcej odpowiednia pielęgnacja tapicerki na siedzeniach pozwoli utrzymać ją w dobrej kondycji przez długi czas i znacznie przedłuży jej żywotność.
Czyszczenie samych siedzeń to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą czyścić całej tapicerki w samochodzie a jedynie tylko pobrudzone miejsce. Cena dotyczy wyczyszczenia dowolnie wskazanego siedzenia dla 1 osoby.

Czyszczenie siedzeń samochodowych wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Na powierzchnię fotela rozprowadzany jest środek rozpuszczający zabrudzenia. Następnie jest on odsysany a siedzenia są płukane roztworem czyszczącym do momentu uzyskania odpowiedniego efektu. Metoda ta zalicza się do jednych z najskuteczniejszych metod czyszczenia foteli w samochodzie a dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz odpowiednich środków jest bezpieczna.

Czyszczenie siedzeń samochodowych wykonujemy tylko w okresie letnim.

Jeżeli potrzebujesz wyczyścić siedzenie w samochodzie zadzwoń i zamów czyszczenie.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie samochodu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Auta > szczegóły oferty

Czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem

Cena 10 zł/szt.

Czasami coś się wyleje z zakupów albo wniesie na butach. Korzystając z samochodu nie uchronimy się przed tym. Dlatego oferujemy wyczyszczenie pojedynczego miejsca pod nogami oraz dywaniku w samochodzie. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Cena dotyczy wyczyszczenia jednego miejsca „pod nogami” z dywanikiem.

Czyszczenie podsufitki

Cena 40 zł/szt.

Podsufitka bardzo szybko chłonie zapachy dlatego jeśli jesteś palaczem lub ktoś w Twoim samochodzie palił podsufitka ma zapach tytoniu. Wyczyszczenie podsufitki często usuwa zapach papierosów z auta oraz zabrudzenia. Czyszczenie podsufitki wykonywane jest ręcznie dedykowanymi do tego środkami.

Czyszczenie siedzenia w aucie

Cena 20 zł/szt.

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie skóry w aucie

Cena 170 zł/szt.

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.

Czyszczenie tapicerki Alcantara

Cena 160 zł/szt.

Alcantara bardzo dobrze czyści się na mokro. Szybko schnie. Podczas czyszczenia wnętrza samochodu prane są: fotele, podsufitka, bagażnik, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach. Czyszczenie jest wykonywane metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.

Czyszczenie tapicerek welurowych w aucie

Cena 170 zł/szt.

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.

Czyszczenie całego środka auta

Cena 160 zł/szt.

W skład czyszczenie całego wnętrza samochodu wchodzą wszystkie tapicerowane elementy takie jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Czyszczenie samochodu jest wykonywane metodą ekstrakcyjną (poza podsufitką-czyszczenie ręczne) przeznaczonymi do tego celu środkami. Po czyszczeniu samochód potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Zamów czyszczenie siedzenia w aucie - oferujemy Ci doświadczenie

  • Używamy: Ecofloor, Prochem, Chemspec, Alcodor, Prosan, Pramol, Tenzi, Kärcher, Tersus, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni

Referencje

Zamów czyszczenie siedzenia w aucie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie , Ruczaj , Ludwinów , Podgórze , Borek Fałęcki , Dębniki , Łagiewniki , most Grunwaldzki . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej