Czyszczenie tapicerki z Alcantary - 160 zł/szt.

Alcantara bardzo dobrze czyści się na mokro. Szybko schnie. Inne nazwy to tapicerka Ecsaine oraz tapicerka Ultrasuede. Podczas czyszczenia wnętrza samochodu prane są: fotele, podsufitka, bagażnik, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach. Czyszczenie jest wykonywane metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.Fotel (1szt.): 20zł Komplet (siedzenia, podsufitka, dywaniki, bagażnik): Mały (np. Opel Corsa): 90zł Sedan (np. Skoda Octavia): 120zł Kombi: 160zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie tapicerki alcantara?

Chwilowo nie wykonujemy tej usługi. Poszukujemy pracownika.

Samochodowa tapicerka z alcantary doskonale prezentuje się na siedzeniach samochodowych. Jest bardzo przyjemna oraz komfortowa. Materiał obiciowy z alcantary jest jednak bardzo wymagającą tapicerką. By zachować jej walory, jak najdłużej trzeba o taką tapicerkę odpowiednio dbać. Oprócz standardowego odkurzania zaleca się profesjonalne czyszczenie tapicerki z alcantary. Wykonywane systematycznie uchroni tapicerkę przed nadmiernym zabrudzeniem a samo korzystanie z samochodu będzie przyjemne i komfortowe. Oprócz walorów estetycznych czyszcząc samochodową tapicerkę, pozbywamy się z jej wnętrza groźnych dla zdrowia zanieczyszczeń. Dzięki temu w czasie używania samochodu jesteśmy bardziej wypoczęci i mamy lepsze samopoczucie.

Czyszczenie tapicerki samochodowej z alcantary wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Alcantara jest wymagającą tkaniną, dlatego czyszcząc taką tapicerkę, dobieramy odpowiednie techniki czyszczenia oraz środki, by uzyskać najlepsze efekty.

Usługę czyszczenia tapicerki z alcantary wykonujemy tylko w okresie letnim.

Zadbaj o swój samochód i umów się na czyszczenie jego tapicerki.

Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Kiedy chodzi o naszą usługę - oferujemy Tobie doświadczenie

  • Używamy: Tenzi, Alcodor, Pramol, Tersus, Prochem, Chemspec, Prosan, Kärcher, Ecofloor ...
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
Zagłosuj:

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Podgórze, Dębniki, Ludwinów, most Grunwaldzki, Borek Fałęcki, Łagiewniki, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.