Czyszczenie dywaników samochodowych - 10 zł/szt.

Czasami coś się wyleje z zakupów albo wniesie na butach. Korzystając z samochodu nie uchronimy się przed tym. Dlatego oferujemy wyczyszczenie pojedynczego miejsca pod nogami oraz dywaniku w samochodzie. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Cena dotyczy wyczyszczenia jednego miejsca „pod nogami” z dywanikiem.Komplet (4 miejsca): 40zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem?

Chwilowo nie wykonujemy tej usługi. Poszukujemy pracownika.

Korzystając z samochodu, nieważne jak byśmy się starali, nie uchronimy dywaników w samochodzie przed zabrudzeniem. Wnoszony na butach kurz i piasek, resztki jedzenia, plamy po napojach i inne zanieczyszczenia znajdujące się w dywanikach samochodowych powodują, że wnętrze auta staje się nieświeże. Przebywanie w takim samochodzie na dłuższą metę jest męczące. Co więcej, zabrudzone miejsca pod nogami oraz dywaniki są doskonałym środowiskiem do rozwoju roztoczy i innych drobnoustrojów niebezpiecznych dla zdrowia. Samo odkurzanie nie usunie wszystkich nieczystości z dywaników. Rozwiązaniem tego problemu jest systematycznego czyszczenie miejsc pod nogami oraz dywaników samochodowych. Wykonując czyszczenie dywaników samochodowych w sposób dogłębny, pozbywamy się z ich struktur nieczystości. Dzięki temu wnętrze samochodu na nowo staje się świeże i czyste a przebywanie w nim jest dla nas komfortowe. Co więcej, dzięki systematycznemu czyszczeniu miejsc pod nogami i dywaników samochodowych oprócz utrzymania optymalnego dla naszego zdrowia i komfortu poziomu czystości poprawie ulega kondycja samego materiału. Dbając odpowiednio o tapicerkę pod nogami oraz dywaniki samochodowe znacznie przedłużymy czas ich używania.

Czyszczenie tapicerki pod nogami oraz dywaników samochodowych wykonujemy metodą ekstrakcji. Polega ona na naniesieniu na czyszczoną powierzchnię środka rozpuszczającego zabrudzenia. Następnie roztwór ten jest odsysany, a dywaniki płukane są roztworem czyszczącym do momentu usunięcia zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki czyszczenia oraz środków metoda ta jest bezpieczna dla czyszczonej powierzchni a przy tym bardzo skuteczna. Co więcej, wykonując profesjonalne czyszczenie odpowiednimi środkami, dywaniki samochodowe wolniej ulegają zabrudzeniu.

Czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikami samochodowymi wykonujemy tylko w okresie letnim.

Jeżeli chcesz zachować czystość i świeżość w aucie zamów czyszczenie dywaników samochodowych.

Dopytaj o naszą usługę - gwarantujemy Ci doświadczenie

  • Używamy: Tersus, Prosan, Prochem, Kärcher, Ecofloor, Alcodor, Chemspec, Pramol, Tenzi ...
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.
Zagłosuj:

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Ruczaj, Podwawelskie, Podgórze, Dębniki, most Grunwaldzki, Łagiewniki, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.