Czyszczenie dywaników samochodowych - 10 zł/szt.

Czasami coś się wyleje z zakupów albo wniesie na butach. Korzystając z samochodu nie uchronimy się przed tym. Dlatego oferujemy wyczyszczenie pojedynczego miejsca pod nogami oraz dywaniku w samochodzie. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Cena dotyczy wyczyszczenia jednego miejsca „pod nogami” z dywanikiem.

Komplet (4 miejsca): 40zł

Korzystając z samochodu nie ważne jak byśmy się starali nie uchronimy dywaników w samochodzie przed zabrudzeniem. Wnoszony na butach kurz i piasek, resztki jedzenia, plamy po napojach i inne zanieczyszczenia znajdujące się w dywanikach samochodowych powodują, że wnętrze auta staje się nieświeże. Przebywanie w takim samochodzie na dłuższą metę jest męczące. Co więcej zabrudzone miejsca pod nogami oraz dywaniki są doskonałym środowiskiem do rozwoju roztoczy i innych drobnoustrojów niebezpiecznych dla zdrowia. Samo odkurzanie nie usunie wszystkich nieczystości z dywaników. Rozwiązaniem tego problemu jest systematycznego czyszczenie miejsc pod nogami oraz dywaników samochodowych. Wykonując czyszczenie dywaników samochodowych w sposób dogłębny pozbywamy się z ich struktur nieczystości. Dzięki temu wnętrze samochodu na nowo staje się świeże i czyste a przebywanie w nim jest dla nas komfortowe. Co więcej dzięki systematycznemu czyszczeniu miejsc pod nogami i dywaników samochodowych oprócz utrzymania optymalnego dla naszego zdrowia i komfortu poziomu czystości poprawie ulega kondycja samego materiału. Dbając odpowiednio o tapicerkę pod nogami oraz dywaniki samochodowe znacznie przedłużymy czas ich używania.

Czyszczenie tapicerki pod nogami oraz dywaników samochodowych wykonujemy metodą ekstrakcji. Polega ona na naniesieniu na czyszczoną powierzchnię środka rozpuszczającego zabrudzenia. Następnie roztwór ten jest odsysany a dywaniki płukane są roztworem czyszczącym do momentu usunięcia zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki czyszczenia oraz środków metoda ta jest bezpieczna dla czyszczonej powierzchni a przy tym bardzo skuteczna. Co więcej wykonując profesjonalne czyszczenie odpowiednimi środkami dywaniki samochodowe wolniej ulegają zabrudzeniu.

Czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikami samochodowymi wykonujemy tylko w okresie letnim.

Jeżeli chcesz zachować czystość i świeżość w aucie zamów czyszczenie dywaników samochodowych.

Auta > szczegóły oferty

Czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem

Cena 10 zł/szt.

Czasami coś się wyleje z zakupów albo wniesie na butach. Korzystając z samochodu nie uchronimy się przed tym. Dlatego oferujemy wyczyszczenie pojedynczego miejsca pod nogami oraz dywaniku w samochodzie. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Cena dotyczy wyczyszczenia jednego miejsca „pod nogami” z dywanikiem.

Czyszczenie podsufitki

Cena 40 zł/szt.

Podsufitka bardzo szybko chłonie zapachy dlatego jeśli jesteś palaczem lub ktoś w Twoim samochodzie palił podsufitka ma zapach tytoniu. Wyczyszczenie podsufitki często usuwa zapach papierosów z auta oraz zabrudzenia. Czyszczenie podsufitki wykonywane jest ręcznie dedykowanymi do tego środkami.

Czyszczenie siedzenia w aucie

Cena 20 zł/szt.

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie skóry w aucie

Cena 170 zł/szt.

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.

Czyszczenie tapicerki Alcantara

Cena 160 zł/szt.

Alcantara bardzo dobrze czyści się na mokro. Szybko schnie. Podczas czyszczenia wnętrza samochodu prane są: fotele, podsufitka, bagażnik, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach. Czyszczenie jest wykonywane metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.

Czyszczenie tapicerek welurowych w aucie

Cena 170 zł/szt.

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.

Czyszczenie całego środka auta

Cena 160 zł/szt.

W skład czyszczenie całego wnętrza samochodu wchodzą wszystkie tapicerowane elementy takie jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Czyszczenie samochodu jest wykonywane metodą ekstrakcyjną (poza podsufitką-czyszczenie ręczne) przeznaczonymi do tego celu środkami. Po czyszczeniu samochód potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie samochodu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Zapytaj o czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem - oferujemy Ci doświadczenie

  • Używamy: Ecofloor, Pramol, Prochem, Kärcher, Prosan, Alcodor, Tersus, Chemspec, Tenzi, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym

Referencje

Zamów czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: most Grunwaldzki , Podgórze , Borek Fałęcki , Dębniki , Ruczaj , Łagiewniki , Podwawelskie , Ludwinów . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej