Czyszczenie skórzanej tapicerki - 170 zł/szt.

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.Fotel (1szt.): 30zł Komplet (siedzenia, podsufitka, dywaniki, bagażnik): Mały (np. Opel Corsa): 100zł Sedan (np. Skoda Octavia): 130zł Kombi: 170zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie skóry w aucie?

Chwilowo nie wykonujemy tej usługi. Poszukujemy pracownika.

Skórzana tapicerka w samochodzie wymaga szczególnej pielęgnacji. W trakcie codziennego używania samochodu tapicerka ze skóry narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak ludzki pot, światło, zmiany temperatury, kurz czy inne zabrudzenia. Wszystko to powoduje, że tapicerka skórzana przestaje być estetyczna. Co więcej, jeżeli dopuścimy do nadmiernego zaniedbania tapicerki, może ona stracić swoje właściwości. Przez co stanie się twarda, matowa, będzie szybciej się ścierać, a w najgorszym wypadku zacznie pękać. Odpowiednia pielęgnacja tapicerki samochodowej ze skóry jest zatem niezbędna. W trakcie używania samochodu warstwa ochronna na skórzanej tapicerce ulega naturalnemu zużyciu. Jeżeli elementy skórzane nie będą zabezpieczone, w ich strukturę wnikną wszelkie zanieczyszczenia mogące spowodować uszkodzenie tapicerki, czasami nieodwracalne. Dlatego tak ważna jest systematyczna konserwacja samochodowej tapicerki ze skóry. Nie należy również zaniedbywać czyszczenia tapicerki. Producenci skórzanych elementów wyposażenia samochodów zalecają systematyczne czyszczenie skórzanej tapicerki w autach. Dzięki temu tapicerka na długo zachowa swoje właściwości oraz pozostanie miękka, elastyczna i przyjemna w dotyku.

Czyszcząc skórzaną tapicerkę w samochodzie, należy zachować szczególną ostrożność. Zastosowanie nieodpowiednich środków oraz metod czyszczenia może uszkodzić tapicerkę ze skóry. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie tapicerki ze skóry w samochodzie.

Czyszczenie skórzanej tapicerki w samochodzie wykonujemy odpowiednio dobranymi środkami i sprawdzonymi technikami. Dzięki temu czyszczona skóra jest bezpieczna, a my uzyskujemy najlepsze efekty czyszczenia. Po każdym czyszczeniu robiona jest impregnacja tapicerki ze skóry. Jest to zabieg niezbędny. Impregnując tapicerkę samochodową ze skóry, zabezpieczamy ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Po odpowiednim czyszczeniu i impregnacji skórzana tapicerka w samochodzie odzyskuje swój naturalny wygląd oraz właściwości.

Zadbaj o swój komfort i zamów czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej.

Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Kiedy chodzi o naszą usługę - oferujemy Ci profesjonalizm

  • Używamy: Prosan, Kärcher, Alcodor, Prochem, Pramol, Tenzi, Tersus, Chemspec, Ecofloor ...
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Podgórze, Borek Fałęcki, Ruczaj, most Grunwaldzki, Dębniki, Podwawelskie, Łagiewniki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: