Czyszczenie skórzanej tapicerki - 290 zł/szt.

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.Fotel (1szt.): 50zł Komplet (siedzenia, podsufitka, dywaniki, bagażnik): Mały (np. Opel Corsa): 250zł Sedan (np. Skoda Octavia): 270zł Kombi: 290zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie skóry w aucie? Zadzwoń na 501 78 78 46.

Zadzwoń na 501 78 78 46. Przyjedziemy pod wskazany adres i wyczyścimy.
Istnieje też możliwość Doot-To-Door - odbierzemy samochód i oddamy wyczyszczony.

Skórzana tapicerka w samochodzie wymaga szczególnej pielęgnacji. W trakcie codziennego używania samochodu tapicerka ze skóry narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak ludzki pot, światło, zmiany temperatury, kurz czy inne zabrudzenia. Wszystko to powoduje, że tapicerka skórzana przestaje być estetyczna. Co więcej, jeżeli dopuścimy do nadmiernego zaniedbania tapicerki, może ona stracić swoje właściwości. Przez co stanie się twarda, matowa, będzie szybciej się ścierać, a w najgorszym wypadku zacznie pękać. Odpowiednia pielęgnacja tapicerki samochodowej ze skóry jest zatem niezbędna. W trakcie używania samochodu warstwa ochronna na skórzanej tapicerce ulega naturalnemu zużyciu. Jeżeli elementy skórzane nie będą zabezpieczone, w ich strukturę wnikną wszelkie zanieczyszczenia mogące spowodować uszkodzenie tapicerki, czasami nieodwracalne. Dlatego tak ważna jest systematyczna konserwacja samochodowej tapicerki ze skóry. Nie należy również zaniedbywać czyszczenia tapicerki. Producenci skórzanych elementów wyposażenia samochodów zalecają systematyczne czyszczenie skórzanej tapicerki w autach. Dzięki temu tapicerka na długo zachowa swoje właściwości oraz pozostanie miękka, elastyczna i przyjemna w dotyku.

Czyszcząc skórzaną tapicerkę w samochodzie, należy zachować szczególną ostrożność. Zastosowanie nieodpowiednich środków oraz metod czyszczenia może uszkodzić tapicerkę ze skóry. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie tapicerki ze skóry w samochodzie.

Czyszczenie skórzanej tapicerki w samochodzie wykonujemy odpowiednio dobranymi środkami i sprawdzonymi technikami. Dzięki temu czyszczona skóra jest bezpieczna, a my uzyskujemy najlepsze efekty czyszczenia. Po każdym czyszczeniu robiona jest impregnacja tapicerki ze skóry. Jest to zabieg niezbędny. Impregnując tapicerkę samochodową ze skóry, zabezpieczamy ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Po odpowiednim czyszczeniu i impregnacji skórzana tapicerka w samochodzie odzyskuje swój naturalny wygląd oraz właściwości.

Zadbaj o swój komfort i zamów czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej.

Zamów naszą usługę - możemy zaoferować Ci rzetelność

  • Używamy: Tenzi, Prosan, Chemspec, Ecofloor, Tersus, Kärcher, Alcodor, Prochem, Pramol ...
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
Pamiętaj! Gdy chodzi o pranie taticerki w samochodach, usługę możemy wykonać u Ciebie w domu lub w opcji Doot-To-Door.
Usługa Doot-To-Door: nasz kierowca podjeżdża pod wskazany przez Ciebie adres - odbiera brudny samochód a odstawia wyczyszczony.
Wyczyścimy auto, gdy Ty jesteś w pracy.
Wyprane na mokro tapicerki samochodowe potrzebują ok. 4 h do pełnego wyschnięcia.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Nowa Huta, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Bieńczyce, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: