Czyszczenie skórzanej tapicerki - 170 zł/szt.

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.

Fotel (1szt.): 30zł Komplet (siedzenia, podsufitka, dywaniki, bagażnik): Mały (np. Opel Corsa): 100zł Sedan (np. Skoda Octavia): 130zł Kombi: 170zł

Skórzana tapicerka w samochodzie wymaga szczególnej pielęgnacji. W trakcie codziennego używania samochodu tapicerka ze skóry narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak ludzki pot, światło, zmiany temperatury, kurz czy inne zabrudzenia. Wszystko to powoduje, że tapicerka skórzana przestaje być estetyczna. Co więcej, jeżeli dopuścimy do nadmiernego zaniedbania tapicerki może ona stracić swoje właściwości. Przez co stanie się twarda, matowa, będzie szybciej się ścierać a w najgorszym wypadku zacznie pękać. Odpowiednia pielęgnacja tapicerki samochodowej ze skóry jest zatem niezbędna. W trakcie używania samochodu warstwa ochronna na skórzanej tapicerce ulega naturalnemu zużyciu. Jeżeli elementy skórzane nie będą zabezpieczone w ich strukturę wnikną wszelkie zanieczyszczenia mogące spowodować uszkodzenie tapicerki, czasami nieodwracalne. Dlatego tak ważna jest systematyczna konserwacja samochodowej tapicerki ze skóry. Nie należy również zaniedbywać czyszczenia tapicerki. Producenci skórzanych elementów wyposażenia samochodów zalecają systematyczne czyszczenie skórzanej tapicerki w autach. Dzięki temu tapicerka na długo zachowa swoje właściwości oraz pozostanie miękka, elastyczna i przyjemna w dotyku.

Czyszcząc skórzaną tapicerkę w samochodzie należy zachować szczególną ostrożność. Zastosowanie nieodpowiednich środków oraz metod czyszczenia może uszkodzić tapicerkę ze skóry. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie tapicerki ze skóry w samochodzie.

Czyszczenie skórzanej tapicerki w samochodzie wykonujemy odpowiednio dobranymi środkami i sprawdzonymi technikami. Dzięki temu czyszczona skóra jest bezpieczna a my uzyskujemy najlepsze efekty czyszczenia. Po każdym czyszczeniu robiona jest impregnacja tapicerki ze skóry. Jest to zabieg niezbędny. Impregnując tapicerkę samochodową ze skóry zabezpieczamy ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Po odpowiednim czyszczeniu i impregnacji skórzana tapicerka w samochodzie odzyskuje swój naturalny wygląd oraz właściwości.

Zadbaj o swój komfort i zamów czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie samochodu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Auta > szczegóły oferty

Czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem

Cena 10 zł/szt.

Czasami coś się wyleje z zakupów albo wniesie na butach. Korzystając z samochodu nie uchronimy się przed tym. Dlatego oferujemy wyczyszczenie pojedynczego miejsca pod nogami oraz dywaniku w samochodzie. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Cena dotyczy wyczyszczenia jednego miejsca „pod nogami” z dywanikiem.

Czyszczenie podsufitki

Cena 40 zł/szt.

Podsufitka bardzo szybko chłonie zapachy dlatego jeśli jesteś palaczem lub ktoś w Twoim samochodzie palił podsufitka ma zapach tytoniu. Wyczyszczenie podsufitki często usuwa zapach papierosów z auta oraz zabrudzenia. Czyszczenie podsufitki wykonywane jest ręcznie dedykowanymi do tego środkami.

Czyszczenie siedzenia w aucie

Cena 20 zł/szt.

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie skóry w aucie

Cena 170 zł/szt.

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.

Czyszczenie tapicerki Alcantara

Cena 160 zł/szt.

Alcantara bardzo dobrze czyści się na mokro. Szybko schnie. Podczas czyszczenia wnętrza samochodu prane są: fotele, podsufitka, bagażnik, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach. Czyszczenie jest wykonywane metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.

Czyszczenie tapicerek welurowych w aucie

Cena 170 zł/szt.

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.

Czyszczenie całego środka auta

Cena 160 zł/szt.

W skład czyszczenie całego wnętrza samochodu wchodzą wszystkie tapicerowane elementy takie jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Czyszczenie samochodu jest wykonywane metodą ekstrakcyjną (poza podsufitką-czyszczenie ręczne) przeznaczonymi do tego celu środkami. Po czyszczeniu samochód potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Kiedy chodzi o czyszczenie skóry w aucie - możemy zaoferować Tobie rzetelność

  • Używamy: Kärcher, Chemspec, Alcodor, Ecofloor, Pramol, Tenzi, Prochem, Tersus, Prosan, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.

Umów czyszczenie skóry w aucie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki , Podwawelskie , Ludwinów , Podgórze , most Grunwaldzki , Ruczaj , Łagiewniki , Borek Fałęcki . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Referencje

Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej