Czyszczenie welurowej tapicerki samochodowej - 290 zł/szt.

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.Fotel (1szt.): 50zł Komplet (siedzenia, podsufitka, dywaniki, bagażnik): Mały (np. Opel Corsa): 250zł Sedan (np. Skoda Octavia): 270zł Kombi: 290zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie tapicerek welurowych w aucie? Zadzwoń na 501 78 78 46.

Zadzwoń na 501 78 78 46. Przyjedziemy pod wskazany adres i wyczyścimy.
Istnieje też możliwość Doot-To-Door - odbierzemy samochód i oddamy wyczyszczony.

Czyszczenie welurowej tapicerki w samochodzie wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Metoda ta należy do najskuteczniejszych metod czyszczenia, a przy tym jest bezpieczna. Czyszczenie wykonujemy profesjonalnym sprzętem odpowiednio dobranymi środkami. Na tapicerkę nanoszony jest środek rozpuszczający brud. Następnie jest on odciągany, a tapicerka jest płukana środkiem czyszczącym. Zabieg ten powtarzamy do osiągnięcia odpowiednich rezultatów.

Ekstrakcyjne czyszczenie tapicerki pozwala, na dogłębne usuniecie zanieczyszczeń z tapicerki, dzięki czemu na długo pozostaje ona czysta i świeża.

Zalety systematycznego prania tapicerki samochodowej

Po praniu tapicerka welurowa jest higieniczna i świeża, co jest ważne zwłaszcza dla alergików (używamy atestowanych środków do czyszczenia).
Systematyczne czyszczenie welurowej tapicerki samochodowej znacznie przedłuża jej żywotność.
Do czyszczenia tapicerki samochodowej używamy środki czyszczące, które zabezpieczają tapicerkę przed ponownym zabrudzeniem. Dzięki temu tapicerka jest łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.
Usługa wykonywana jest przez profesjonalną firmę, która ma doświadczenie w świadczeniu usług prania tapicerki samochodowej.
Decydując się na usługę prania tapicerki samochodowej, oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze, wielokrotnie stracone na samodzielnym czyszczeniu tapicerki samochodowej.

Dbając odpowiednio o samochód, dłużej będziemy z niego korzystać. Zamów czyszczenie tapicerki samochodowej i ciesz się swoim samochodem.

Gdy chodzi o naszą usługę - oferujemy Ci doświadczenie

  • Używamy: Pramol, Alcodor, Prosan, Tersus, Prochem, Tenzi, Chemspec, Kärcher, Ecofloor ...
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
Pamiętaj! Gdy chodzi o pranie taticerki w samochodach, usługę możemy wykonać u Ciebie w domu lub w opcji Doot-To-Door.
Usługa Doot-To-Door: nasz kierowca podjeżdża pod wskazany przez Ciebie adres - odbiera brudny samochód a odstawia wyczyszczony.
Wyczyścimy auto, gdy Ty jesteś w pracy.
Wyprane na mokro tapicerki samochodowe potrzebują ok. 4 h do pełnego wyschnięcia.
Zagłosuj:

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Nowa Huta, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie, Bieńczyce, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.