Czyszczenie welurowej tapicerki samochodowej - 170 zł/szt.

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.

Fotel (1szt.): 30zł Komplet (siedzenia, podsufitka, dywaniki, bagażnik): Mały (np. Opel Corsa): 100zł Sedan (np. Skoda Octavia): 130zł Kombi: 170zł

Czyszczenie welurowej tapicerki w samochodzie wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Metoda ta należy do najskuteczniejszych metod czyszczenia a przy tym jest bezpieczna. Czyszczenie wykonujemy profesjonalnym sprzętem odpowiednio dobranymi środkami. Na tapicerkę nanoszony jest środek rozpuszczający brud. Następnie jest on odciągany a tapicerka jest płukana środkiem czyszczącym. Zabieg ten powtarzamy do osiągnięcia odpowiednich rezultatów.

Ekstrakcyjne czyszczenie tapicerki pozwala na dogłębne usuniecie zanieczyszczeń z tapicerki dzięki czemu na długo pozostaje ona czysta i świeża.

Zalety systematycznego prania tapicerki samochodowej

Po praniu tapicerka welurowa jest higieniczna i świeża, co jest ważne zwłaszcza dla alergików (używamy atestowanych środków do czyszczenia).
Systematyczne czyszczenie welurowej tapicerki samochodowej znacznie przedłuża jej żywotność.
Do czyszczenia tapicerki samochodowej używamy środki czyszczące, które zabezpieczają tapicerkę przed ponownym zabrudzeniem. Dzięki temu tapicerka jest łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.
Usługa wykonywana jest przez profesjonalną firmę, która posiada doświadczenie w świadczeniu usług prania tapicerki samochodowej.
Decydując się na usługę prania tapicerki samochodowej oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze, wielokrotnie stracone na samodzielnym czyszczeniu tapicerki samochodowej.

Dbając odpowiednio o samochód dłużej będziemy z niego korzystać. Zamów czyszczenie tapicerki samochodowej i ciesz się swoim samochodem.

Auta > szczegóły oferty

Czyszczenie tapicerki pod nogami wraz z dywanikiem

Cena 10 zł/szt.

Czasami coś się wyleje z zakupów albo wniesie na butach. Korzystając z samochodu nie uchronimy się przed tym. Dlatego oferujemy wyczyszczenie pojedynczego miejsca pod nogami oraz dywaniku w samochodzie. Usługę wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Cena dotyczy wyczyszczenia jednego miejsca „pod nogami” z dywanikiem.

Czyszczenie podsufitki

Cena 40 zł/szt.

Podsufitka bardzo szybko chłonie zapachy dlatego jeśli jesteś palaczem lub ktoś w Twoim samochodzie palił podsufitka ma zapach tytoniu. Wyczyszczenie podsufitki często usuwa zapach papierosów z auta oraz zabrudzenia. Czyszczenie podsufitki wykonywane jest ręcznie dedykowanymi do tego środkami.

Czyszczenie siedzenia w aucie

Cena 20 zł/szt.

Intensywnie korzystasz z samochodu? Warto zadbać by siedzenia w aucie były odpowiednio czyste. Istnieje możliwość wyczyszczenia samych siedzeń samochodowych. Prezentowana cena dotyczy czyszczenia jednego z siedzeń przednich – fotela kierowcy lub fotela pasażera. Siedzenia są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Potrzebują kilka godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie skóry w aucie

Cena 170 zł/szt.

Czyścimy tapicerki skórzane we wszystkich rodzajach pojazdów. W ramach kompleksowego czyszczenia auta odświeżane są takie elementy jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Do czyszczenia używane są specjalne do tego rodzaju tapicerki środki czyszczące.

Czyszczenie tapicerki Alcantara

Cena 160 zł/szt.

Alcantara bardzo dobrze czyści się na mokro. Szybko schnie. Podczas czyszczenia wnętrza samochodu prane są: fotele, podsufitka, bagażnik, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach. Czyszczenie jest wykonywane metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.

Czyszczenie tapicerek welurowych w aucie

Cena 170 zł/szt.

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.

Czyszczenie całego środka auta

Cena 160 zł/szt.

W skład czyszczenie całego wnętrza samochodu wchodzą wszystkie tapicerowane elementy takie jak: fotele, podsufitka, podłoga pod nogami, boczki na drzwiach oraz bagażnik. Czyszczenie samochodu jest wykonywane metodą ekstrakcyjną (poza podsufitką-czyszczenie ręczne) przeznaczonymi do tego celu środkami. Po czyszczeniu samochód potrzebuje kilka godzin na wyschnięcie.

Kiedy chodzi o czyszczenie tapicerek welurowych w aucie - gwarantujemy Ci rzetelność

  • Używamy: Tersus, Pramol, Alcodor, Tenzi, Ecofloor, Prochem, Kärcher, Prosan, Chemspec, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie samochodu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Referencje

Umów się na czyszczenie tapicerek welurowych w aucie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki , Podgórze , Podwawelskie , Ruczaj , most Grunwaldzki , Łagiewniki , Dębniki , Ludwinów . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej