Czyszczenie welurowej tapicerki samochodowej - 170 zł/szt.

Welurowa tapicerka ze względu na swoje właściwości bardzo dobrze prezentuje się na fotelach samochodowych. Jak o każdą tapicerkę tak i o tę należy odpowiednio dbać. Tapicerka welurowa ze względu na swoją strukturę jest szczególnie narażona na gromadzenie zanieczyszczeń. Dlatego aby długo mam służyła należy nie dopuszczać do nadmiernego jej zabrudzenia. Z uwagi na to proponujemy usługę czyszczenia tapicerek welurowych metodą ekstrakcyjną odpowiednio dobranymi środkami.Fotel (1szt.): 30zł Komplet (siedzenia, podsufitka, dywaniki, bagażnik): Mały (np. Opel Corsa): 100zł Sedan (np. Skoda Octavia): 130zł Kombi: 170zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie tapicerek welurowych w aucie?

Chwilowo nie wykonujemy tej usługi. Poszukujemy pracownika.

Czyszczenie welurowej tapicerki w samochodzie wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Metoda ta należy do najskuteczniejszych metod czyszczenia, a przy tym jest bezpieczna. Czyszczenie wykonujemy profesjonalnym sprzętem odpowiednio dobranymi środkami. Na tapicerkę nanoszony jest środek rozpuszczający brud. Następnie jest on odciągany, a tapicerka jest płukana środkiem czyszczącym. Zabieg ten powtarzamy do osiągnięcia odpowiednich rezultatów.

Ekstrakcyjne czyszczenie tapicerki pozwala, na dogłębne usuniecie zanieczyszczeń z tapicerki, dzięki czemu na długo pozostaje ona czysta i świeża.

Zalety systematycznego prania tapicerki samochodowej

Po praniu tapicerka welurowa jest higieniczna i świeża, co jest ważne zwłaszcza dla alergików (używamy atestowanych środków do czyszczenia).
Systematyczne czyszczenie welurowej tapicerki samochodowej znacznie przedłuża jej żywotność.
Do czyszczenia tapicerki samochodowej używamy środki czyszczące, które zabezpieczają tapicerkę przed ponownym zabrudzeniem. Dzięki temu tapicerka jest łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.
Usługa wykonywana jest przez profesjonalną firmę, która ma doświadczenie w świadczeniu usług prania tapicerki samochodowej.
Decydując się na usługę prania tapicerki samochodowej, oszczędzają Państwo swój czas i pieniądze, wielokrotnie stracone na samodzielnym czyszczeniu tapicerki samochodowej.

Dbając odpowiednio o samochód, dłużej będziemy z niego korzystać. Zamów czyszczenie tapicerki samochodowej i ciesz się swoim samochodem.

Zamów naszą usługę - możemy zaoferować Ci profesjonalizm

  • Używamy: Prochem, Prosan, Alcodor, Tersus, Kärcher, Chemspec, Ecofloor, Pramol, Tenzi ...
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.
Zagłosuj:

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Dębniki, Łagiewniki, Podgórze, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Ruczaj, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.