Czyszczenie grubych dywanów - 12 zł/m2

Grube dywany nie mogą być przemaczane! Mimo szybkiego odsysania grubość runa dywanu znacząco wydłuża czas jego schnięcia. Jeśli nie masz możliwości wysuszenia dywanu w domu zachęcamy do przywiezienia go do naszej stacjonarnej pralni i suszarni

Pomimo tego, że dywan może wydawać się czysty nie znaczy, że jest on wolny od różnego rodzaju nieczystości, bakterii i roztoczy, które będąc we włóknach dywanu rozmnażają się w zastraszającym tempie. Szczególnie, ze względu na strukturę runa narażone na to są grube dywany. Tradycyjne odkurzanie nie uwolni nas od tego problemu. Każdy z nas chciałby cieszyć się czystym i higieniczny dywanem. Wykonując czyszczenie dywanu bez problemu można to osiągnąć. Podczas tego procesu niewidoczne dla oka bakterie, roztocza oraz pozostałe nieczystości zostają usunięte z włókien dywanu. Aby zachować bezpieczny poziom czystości zaleca się co najmniej raz w roku przeprowadzać dogłębne czyszczenie dywanu. Natomiast najbardziej eksploatowane powierzchnie powinny być czyszczone co najmniej kilka razy w roku. Dzięki systematycznemu czyszczeniu oprócz higienicznych aspektów poprawie ulega również wygląd dywanu, co za tym idzie korzystanie z niego jest bardziej komfortowe.

Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów z długim włosem (tak zwanych Shaggy) proponujemy Ci pranie dywanu w naszym lokalu. Naturalne i grube dywany dłużej trzymają wodę i dlatego zalecamy skorzystanie z naszej pralni i suszarni dywanów.

Co jeśli mam alergię?

Najprostszym rozwiązaniem na uniknięcie kłopotów byłoby zrezygnowanie z dywanów. Jednak dla wielu z nas jest to niewyobrażalne. Niestety dywanów nie da się prać w pralce, a czyszczenie ich domowymi sposobami jest mało skuteczne.
Nawet jeżeli zdecydujemy się na samodzielne czyszczenie musimy być świadomi, że wcieranie jakichkolwiek substancji bez późniejszego ich wypłukania bardziej szkodzi niż pomaga. Szczególnie odczuwają to alergicy. Skumulowane w dywanach nieczystości, bakterie i roztocza wraz z wtartą w dywan chemią nasilają objawy alergii. Funkcjonowanie w pomieszczeniach, gdzie znajdują się takie dywany jest dla alergików wyjątkowo uciążliwe. Często nie są oni świadomi tego, że nieczystości i roztocza znajdujące się w dywanach mają taki wpływ na stan zdrowia. Dlatego tak ważne jest utrzymywanie w czystości dywanów, wykładzin, materacy i tapicerek meblowych, z którymi alergicy mają kontakt. Podstawą jest systematyczne, profesjonalne czyszczenie, które skutecznie usuwa wszelkie nieczystości i zapewnia odpowiednią higienę czyszczonym powierzchniom. Przy tego typu zleceniach szczególną uwagę zwracamy na atestowane środki czyszczące. Odpowiednio dobrane środki, profesjonalny sprzęt oraz nasze doświadczenie gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie zwłaszcza dla tak wymagających i wrażliwych klientów jakimi są alergicy.

Chcesz aby twój dywan odzyskał swoją świeżość i czystość – zamów czyszczenie.

Gdy chodzi o czyszczenie grubego dywanu - gwarantujemy Ci profesjonalizm

  • Używamy: Prosan, Prochem, Kärcher, Chemspec, Alcodor, Tenzi, Pramol, Tersus, Ecofloor, Kärcher, Prochem, Tersus, Pramol, Prosan, Alcodor, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, ...
  • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
  • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
  • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
  • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
  • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
  • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
  • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
  • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
  • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy

Dywany > szczegóły oferty

Czyszczenie zwykłego dywanu

Cena 10 zł/m2

Jest to nasza najogólniejsza kategoria. Wszystkie dywany, które nie są poniżej wymienione są rozliczane wg. tej ceny. W ramach tej oferty stosujemy odpowiednio dobrane atestowane środki chemiczne. Dywany czyścimy metodą ekstrakcyjną. Połączenie to zapewnia dobry efekt – po czyszczeniu dywan staje się higieniczny i świeży.

Czyszczenie dywanu z wełny

Cena 12 zł/m2

Do czyszczenie tego typu dywanów stosujemy atestowane środki o neutralnym pH, które dają pewność, że wełna nie zostanie uszkodzona. Dywan wełniany dzięki gładkości włókien oraz właściwościom hydrostatycznym jest bardzo odporny na zabrudzenia. Należy jednak pamiętać, że wełna jest idealnym środowiskiem do rozwijania się drobnoustrojów, dlatego zaleca się systematyczne czyszczenie dywanów tego typu. Dywan wełniany po czyszczeniu potrzebuje kilku godzin na wyschnięcie.

Czyszczenie dywanu Shaggy (z długim włosem)

Cena 12 zł/m2

Dywany tego typu jak najbardziej mogą być czyszczone na mokro (metodą ekstrakcyjną). Jednak ze względu na swoją strukturę nie powinny być przemaczane – istnieje ryzyko „pofalowania” dywanu! Mimo szybkiego odsysania frędzle szybko chłoną wodę. Dlatego zachęcamy aby dywany Shaggy (z długim włosem) zostawiać w naszej siedzibie. Posiadamy suszarnię oraz odpowiednie warunki aby szybko wyczyścić i wysuszyć dywan.

Czyszczenie grubego dywanu

Cena 12 zł/m2

Grube dywany nie mogą być przemaczane! Mimo szybkiego odsysania grubość runa dywanu znacząco wydłuża czas jego schnięcia. Jeśli nie masz możliwości wysuszenia dywanu w domu zachęcamy do przywiezienia go do naszej stacjonarnej pralni i suszarni

Czyszczenie dywanu akrylowego

Cena 10 zł/m2

Ze względu na rodzaj materiału i sposób produkcji dywany te bardzo dobrze znoszą czyszczenie metodą ekstrakcyjną. Producent nie zaleca mocnego przemaczania dywanu, gdyż powoduje to rozpuszczenie kleju i dywan nie nadaje się do użytku.

Czyszczenie jedwabnego dywanu

Cena 20 zł/m2

Do czyszczenia dywanu jedwabnego stosujemy dedykowane do tego rodzaju dywanów środki piorące. Możliwe jest wykonanie usługi u klienta jednak z uwagi na długi czas schnięcia dywanów jedwabnych polecamy czyścić je w naszym zakładzie. Dywan w naszej suszarni wyschnie znacznie szybciej.

Czyszczenie dywanu z włókien naturalnych

Cena 12 zł/m2

Dywany z różnego rodzaju włókien naturalnych są czyszczone metodą ekstrakcyjną. Stosujemy tylko atestowane środki czyszczące o neutralnym pH odpowiednio dobrane do rodzaju materiału. Działają one w niskich temperaturach i dają pewność, że runo dywanu nie zostanie uszkodzone.

Czyszczenie dywanu orientalnego

Cena 20 zł/m2

Przy czyszczeniu tego typu dywanów należy zachować dużą ostrożność. Zaleca się delikatne najlepiej ręczne czyszczenie dedykowanymi do tego rodzaju dywanów środkami. Aby unikną uszkodzenia dywanu przed każdym czyszczeniem należy zrobić próbę jak dywan reaguję na dany środek czyszczący.

Czyszczenie dywanu "pętelkowego" / "włochatego"

Cena 12 zł/m2

Dywany te zaliczamy do kategorii dywanów Shaggy. Ze względu na budowę dywanu zalecamy czyszczenie go w naszej siedzibie, gdzie dysponujemy odpowiednimi warunkami do czyszczenie i suszenia tych dywanów.

Czyszczenie sizalowego dywanu (sznurkowy)

Cena 12 zł/m2

Wszelkie plamy i zabrudzenia z dywanów sznurkowych łatwo usunąć za pomocą wielu dostępnych w sprzedaży środków chemicznych – dywany sznurkowe nie wymagają czyszczenia specjalistycznego.

Czyszczenie wykładziny dywanowej

Cena 10 zł/m2

Wykładziny dywanowe doskonale prezentują się w każdym miejscu. Warto dołożyć wszelkich starań by jak najdłużej pozostały w dobrym stanie. Zlecając czyszczenie wykładziny dywanowej otrzymujesz dobrze wykonaną usługę i nie musisz zajmować się sprzętem, doborem środków oraz etatem pracownika. Wykładziny dywanowe czyścimy metodą ekstrakcyjną oraz używamy przeznaczonych do tego celu atestowanych środków.

Czyszczenie wiskozowego dywanu

Cena 13 zł/m2

Elegancki dywan wiskozowy zawsze robi dobre wrażenia. By utrzymać go w doskonałej kondycji należy o niego odpowiednio dbać. Oprócz odkurzania zaleca się również systematyczne czyszczenie dywanu wiskozowego. Dzięki tym zabiegom pielęgnacyjnym dywan na długo zachowuje dobry wygląd.

Pamiętaj! Gdy chodzi o czyszczenie dywanu. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Referencje

Umów czyszczenie grubego dywanu

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki , Ludwinów , most Grunwaldzki , Dębniki , Ruczaj , Podwawelskie , Podgórze , Borek Fałęcki . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej