Czyszczenie foteli - 40 zł/szt.

Ulubiony fotel szybko się brudzi? Jego tapicerka nie jest już tak świeża jak kiedyś? Możesz to zmienić zamawiając czyszczenie fotela. Względy estetyczne nie są jedynymi aby zdecydować się na ten zabieg. Oprócz lepszego wyglądu zyskasz również świeżość i czystość swojego mebla. Czyszczenie fotela wykonujemy metodą ekstrakcyjną przeznaczonymi do tego środkami.

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie fotela ?

Zadzwoń na numer 501 78 78 46 i umów się na czyszczenie fotela . Terminy są na kilka dni do przodu — uwzględnij to w swoich planach.

Co jest w cenie czyszczenia fotela ?

W cenę czyszczenia fotela wliczona jest robocizna oraz środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi. Koszt nie uwzględnia przenoszenia mebli oraz specjalistycznego usuwania plam. Jeśli masz większe zamówienie, nietypy materiał (np.biały, wystrój ślubny) lub chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Jak czyścicie ?

Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud). Metoda ta polega na spryskaniu fotela roztworem czyszczącym, a następnie na wyciąganiu / odsysaniu środka piorącego wraz z nieczystościami. Fizyczne odessanie brudu z fotela daje najlepsze efekty.
Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia.

Czy to jest bezpieczne ?

Tak, używamy tylko atestowanych produktów. Nie stosujemy agresywnej chemii. To są środki chemiczne bezpieczne dla dzieci. Czyścimy w przedszkolach, żłobkach, szkołach, teatrach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia fotela .

Uważasz, że to, co jest przetestowane dla ogółu, może nie uwzględniać Twojej alergii? Rozumiemy! Jeśli jesteś na coś uczulony, zgłoś to przed.

Czy wszystko zejdzie ?

Nie. Tylko w reklamach pianek, proszków i spray do prania schodzi wszystko samo po 10 sek. od posypania. Z praniem fotela jest podobnie jak z praniem ubrań – niektóre plamy nie schodzą. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia. W realnym świecie zależy to głównie od czterech rzeczy.
 1. Co zostało poplamione (rodzaj i jakość materiału)?
 2. Czym jest poplamione?
 3. Jak głęboko plamy i zapachy wsiąkły?
 4. Czy włókna były zaimpregnowane?
Np. kwasek cytrynowy/cytryna wybielacz i odkamieniacz naszych babć — istnieje ryzyko, że trwale wybieliło materiał.
Jeśli chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Czy odzyska kolor ?

I tak, i nie. Pranie fotela daje efekt jak pranie ubrań w pralce tj.: odświeża i oczyszcza tkaniny. Spłowiałe lub przetarte tkaniny po praniu nie nabierają kolorów. Nie stosujemy barwników, nie koloryzujemy tapicerek, ani nie stosujemy agresywnej chemii do wybielania fotela . Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów i kurzu z materiału. Przetarcie zakurzonego mebla wyciąga jego naturalny kolor, ale nie dodaje ani nie zmienia jego koloru. Identycznie jest tutaj. Dzięki przepraniu fotela okładzina odzyska własny kolor.

Co daje czyszczenie fotela ?

Czyszczenie fotela działa na podobnej zasadzie jak pranie ubrań. Nie stają się one nowe, tylko czyste, świeże, higieniczne. Dzięki przepraniu fotela obicie odzyska własny kolor. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów, kurzu i innych alergenów z materiału.

Eleganckie i wygodne fotele — bez nich nie wyobrażamy sobie relaksu. Wykorzystujemy je w wielu sytuacjach. Jednak w miarę ich używania nasze ulubione meble ulegają zabrudzeniu. By w pełni cieszyć się z korzystania z foteli, zaleca się ich systematyczne czyszczenie. W sytuacji, gdy zabrudzenie jest widoczne, nikogo nie trzeba przekonywać do czyszczenia fotela. Jednak trzeba być świadomym tego, że pomimo braku znacznych zabrudzeń, w tapicerkę fotela wsiąka nasz pot, naskórek, kurz. Takie zanieczyszczenia są doskonałą pożywką do roztoczy i drobnoustrojów, które zaczynają rozmnażać się w zastraszającym tempie. Dlatego tak ważne jest utrzymanie w czystości mebli, które mają bezpośredni kontakt ze skórą człowieka. W ramach naszej oferty czyścimy wszelkiego rodzaju fotele i siedziska tapicerowane. Fotele prane są najbardziej skuteczną metodą — czyszczeniem ekstrakcyjnym. Metoda ta polega na naniesienia na powierzchnię fotela za pomocą odkurzacza piorącego roztworu, który rozpuszcza brud. Powstała zawiesina zostaje odessana. Płukanie to powtarza się do uzyskania pożądanego efektu czyszczenia fotela.
Po czyszczeniu fotel jest lekko wilgotny.

Jak często czyścić fotel?

Systematyczne czyszczenie fotela pozwoli na zachowanie jego walorów estetycznych, jak również umożliwi korzystanie z niego bez obaw o nasze zdrowie. Bez wątpienia profesjonalne czyszczenie fotela przedłuży jego żywotność. Jeśli będziemy odpowiednio dbać o meble, będą one służyły nam dłużej. Z uwagi na powyższe zaleca się, by czyścić tapicerkę fotela co najmniej raz w roku. Dzięki temu utrzymanie w czystości fotela będzie łatwiejsze, a my będziemy mogli dłużej cieszyć się ulubionym meblem.

Zamów czyszczenie fotela i korzystaj w pełni z jego wygody.

Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Gdy chodzi o naszą usługę - oferujemy Ci rzetelność

 • Używamy: Prosan, Pramol, Tenzi, Kärcher, Alcodor, Chemspec, Prochem, Tersus, Ecofloor ...
 • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
 • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
 • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
 • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
 • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
 • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
 • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
 • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
 • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Łagiewniki, Dębniki, Ruczaj, Podwawelskie, Borek Fałęcki, Podgórze, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: