Czyszczenie CARABU - 120 zł/szt.

Tkanina Carabu to wspaniale prezentujący się materiał obiciowy mebli. Doskonale sprawdza się w użytkowaniu. Jest jednak wymagająca pod względem utrzymania w czystości. By tapicerka carabu pozostała w dobrej kondycji konieczne jest systematyczne czyszczenie tapicerki. Czyszczenie tkaniny carabu wykonujemy sposobem ekstrakcyjnym dedykowanymi do tego środkami.Fotel: 40zł Sofa: 70zł Narożnik: 120zł

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie tapicerki tkaniny carabu?

Zadzwoń na numer 501 78 78 46 i umów się na czyszczenie tapicerki tkaniny carabu. Terminy są na kilka dni do przodu — uwzględnij to w swoich planach.

Co jest w cenie czyszczenia tapicerki tkaniny carabu?

W cenę czyszczenia tapicerki tkaniny carabu wliczona jest robocizna oraz środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi. Koszt nie uwzględnia przenoszenia mebli oraz specjalistycznego usuwania plam. Jeśli masz większe zamówienie, nietypy materiał (np.biały, wystrój ślubny) lub chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Jak czyścicie ?

Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud). Metoda ta polega na spryskaniu tapicerki tkaniny carabu roztworem czyszczącym, a następnie na wyciąganiu / odsysaniu środka piorącego wraz z nieczystościami. Fizyczne odessanie brudu z tapicerki tkaniny carabu daje najlepsze efekty.
Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia.

Czy to jest bezpieczne ?

Tak, używamy tylko atestowanych produktów. Nie stosujemy agresywnej chemii. To są środki chemiczne bezpieczne dla dzieci. Czyścimy w przedszkolach, żłobkach, szkołach, teatrach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia tapicerki tkaniny carabu.

Uważasz, że to, co jest przetestowane dla ogółu, może nie uwzględniać Twojej alergii? Rozumiemy! Jeśli jesteś na coś uczulony, zgłoś to przed.

Czy wszystko zejdzie ?

Nie. Tylko w reklamach pianek, proszków i spray do prania schodzi wszystko samo po 10 sek. od posypania. Z praniem tapicerki tkaniny carabu jest podobnie jak z praniem ubrań – niektóre plamy nie schodzą. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia. W realnym świecie zależy to głównie od czterech rzeczy.
 1. Co zostało poplamione (rodzaj i jakość materiału)?
 2. Czym jest poplamione?
 3. Jak głęboko plamy i zapachy wsiąkły?
 4. Czy włókna były zaimpregnowane?
Np. kwasek cytrynowy/cytryna wybielacz i odkamieniacz naszych babć — istnieje ryzyko, że trwale wybieliło materiał.
Jeśli chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Czy odzyska kolor ?

I tak, i nie. Pranie tapicerki tkaniny carabu daje efekt jak pranie ubrań w pralce tj.: odświeża i oczyszcza tkaniny. Spłowiałe lub przetarte tkaniny po praniu nie nabierają kolorów. Nie stosujemy barwników, nie koloryzujemy tapicerek, ani nie stosujemy agresywnej chemii do wybielania tapicerki tkaniny carabu. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów i kurzu z materiału. Przetarcie zakurzonego mebla wyciąga jego naturalny kolor, ale nie dodaje ani nie zmienia jego koloru. Identycznie jest tutaj. Dzięki przepraniu tapicerki tkaniny carabu okładzina odzyska własny kolor.

Co daje czyszczenie tapicerki tkaniny carabu?

Czyszczenie tapicerki tkaniny carabu działa na podobnej zasadzie jak pranie ubrań. Nie stają się one nowe, tylko czyste, świeże, higieniczne. Dzięki przepraniu tapicerki tkaniny carabu obicie odzyska własny kolor. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów, kurzu i innych alergenów z materiału.

Wyposażając mieszkanie, szczególną uwagę zwracamy na meble tapicerowane. Oprócz walorów estetycznych ważne są również zalety funkcjonalne sof, narożników, foteli i krzeseł. Obecnie wśród tapicerek meblowych bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się tkanina carabu. Nie bez powodu. Dzięki wysokiej trwałości i odporności na zabrudzenia tkanina ta doskonale sprawdza się w domowych warunkach zarówno w salonie, jak i kuchni. A przy tym bardzo miła w dotyku zadowoli naprawdę wymagające gusta. By w pełni i przez długi czas cieszyć się ze wszystkich zalet mebli z tapicerką carabu należy o nie odpowiednio dbać. Naturalne jest to, że każdy mebel w trakcie codziennego użytkowania ulega zabrudzeniu. Nawet tak oporny materiał, jak carabu nie uchroni się przed szkodliwym działaniem kurzu, plamami, śladami po makijażu czy innymi zanieczyszczeniami. Tak zabrudzona tapicerka staje się siedliskiem roztoczy i drobnoustrojów niebezpiecznych dla naszego zdrowia. Mając to na uwadze, nikogo nie trzeba namawiać do czyszczenia tkaniny carabu. Ponadto sami producenci mebli z tapicerką carabu zalecają jej systematyczne czyszczenie. Jest to warunkiem niezbędnym do utrzymania w dobrej formie tapicerki. Zaniedbanie i znaczne zabrudzenie tej tapicerki może skutkować tym, że nie będzie możliwe jej doczyszczenie.

Czyszczenie tkaniny carabu wykonujemy metodą ekstrakcyjną. Podczas czyszczenia na powierzchnię tapicerki rozprowadzany jest środek rozpuszczający zabrudzenia. Następnie powstała zawiesina jest odsysana. Tapicerka jest płukana do momentu uzyskania zadowalających efektów. Po czyszczenie tkanina jest lekko wilgotna.

Aby zachować optymalny dla zdrowia poziom czystości tapicerki carabu, zaleca się systematyczne czyszczenie mebli tapicerowanych. Czyszcząc tapicerkę meblową, co najmniej raz do roku usuwamy z jej struktury groźne dla nas zanieczyszczenia powodujące osłabienie organizmu i różnego rodzaju alergie. Co więcej, dzięki czyszczeniu poprawia się kondycja tapicerki, dzięki czemu z mebli możemy korzystać znacznie dłużej.

Postaw na czystość w swoim najbliższym otoczeniu i zamów czyszczenie tkaniny carabu.

Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.

Zamów naszą usługę - możemy zaoferować Ci rzetelność

 • Używamy: Pramol, Alcodor, Tersus, Ecofloor, Chemspec, Tenzi, Kärcher, Prochem, Prosan ...
 • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
 • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
 • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
 • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
 • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
 • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
 • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
 • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
 • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Łagiewniki, most Grunwaldzki, Dębniki, Ludwinów, Podwawelskie, Borek Fałęcki, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.
Zagłosuj: