Czyszczenie wersalki - 70 zł/szt.

Zaletą wersalek jest ich uniwersalność. W dzień na nich siedzimy, jemy, bawimy się, przyjmujemy gości, a w nocy śpimy. Warto zadbać aby spać i spędzać czas w czystym miejscu. Spanie na bakteriach przyniesionych przez innych osłabia naszą odporność dlatego zaleca się systematyczne czyszczenie wersalki. Usługę czyszczenia wersalki wykonujemy metodą ekstrakcyjną odpowiednimi do tego środkami.

Częto zadawane pytania

Jak zamówić czyszczenie wersalki?

Zadzwoń na numer 501 78 78 46 i umów się na czyszczenie wersalki. Terminy są na kilka dni do przodu — uwzględnij to w swoich planach.

Co jest w cenie czyszczenia wersalki?

W cenę czyszczenia wersalki wliczona jest robocizna oraz środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi. Koszt nie uwzględnia przenoszenia mebli oraz specjalistycznego usuwania plam. Jeśli masz większe zamówienie, nietypy materiał (np.biały, wystrój ślubny) lub chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Jak czyścicie ?

Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud). Metoda ta polega na spryskaniu wersalki roztworem czyszczącym, a następnie na wyciąganiu / odsysaniu środka piorącego wraz z nieczystościami. Fizyczne odessanie brudu z wersalki daje najlepsze efekty.
Metoda ta zalicza się do najbardziej skutecznych metod czyszczenia. Nie powoduje zwiotczenia, zdeformowania lub rozklejenia.

Czy to jest bezpieczne ?

Tak, używamy tylko atestowanych produktów. Nie stosujemy agresywnej chemii. To są środki chemiczne bezpieczne dla dzieci. Czyścimy w przedszkolach, żłobkach, szkołach, teatrach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia wersalki.

Uważasz, że to, co jest przetestowane dla ogółu, może nie uwzględniać Twojej alergii? Rozumiemy! Jeśli jesteś na coś uczulony, zgłoś to przed.

Czy wszystko zejdzie ?

Nie. Tylko w reklamach pianek, proszków i spray do prania schodzi wszystko samo po 10 sek. od posypania. Z praniem wersalki jest podobnie jak z praniem ubrań – niektóre plamy nie schodzą. Nie wywabiamy plam kosztem zniszczenia obicia. W realnym świecie zależy to głównie od czterech rzeczy.
 1. Co zostało poplamione (rodzaj i jakość materiału)?
 2. Czym jest poplamione?
 3. Jak głęboko plamy i zapachy wsiąkły?
 4. Czy włókna były zaimpregnowane?
Np. kwasek cytrynowy/cytryna wybielacz i odkamieniacz naszych babć — istnieje ryzyko, że trwale wybieliło materiał.
Jeśli chcesz usuwać plamy, skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Czy odzyska kolor ?

I tak, i nie. Pranie wersalki daje efekt jak pranie ubrań w pralce tj.: odświeża i oczyszcza tkaniny. Spłowiałe lub przetarte tkaniny po praniu nie nabierają kolorów. Nie stosujemy barwników, nie koloryzujemy tapicerek, ani nie stosujemy agresywnej chemii do wybielania wersalki. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów i kurzu z materiału. Przetarcie zakurzonego mebla wyciąga jego naturalny kolor, ale nie dodaje ani nie zmienia jego koloru. Identycznie jest tutaj. Dzięki przepraniu wersalki okładzina odzyska własny kolor.

Co daje czyszczenie wersalki?

Czyszczenie wersalki działa na podobnej zasadzie jak pranie ubrań. Nie stają się one nowe, tylko czyste, świeże, higieniczne. Dzięki przepraniu wersalki obicie odzyska własny kolor. Ekstrakcja polega na fizycznym odessaniu brudu, pyłów, kurzu i innych alergenów z materiału.

Wersali są meblami bardzo często używanymi przez domowników. Dlatego szybko ulegają zabrudzeniu. Jednak nie jest to powodem, aby pozbywać się takiego mebla, gdyż wersalki można beż problemu czyścić. Pranie tapicerki na wersalkach w żaden sposób nie wpływa na sprężyny wewnątrz wersalki. Naniesiony środek czyszczący jest odsysany, zanim wsiąknie w głąb wersalki. Przeważnie dwuosobową wersalkę czyści się około godziny. Wersalka po czyszczeniu jest lekko wilgotna. Do czyszczenia nie trzeba nic wcześniej przygotowywać, jednak będzie nam milej pracować, jeśli wersalkę wcześniej lekko się odkurzy.

Zamów czyszczenie wersalki i ciesz się jej świeżością i czystością.

Gdy chodzi o naszą usługę - gwarantujemy Ci doświadczenie

 • Używamy: Prosan, Chemspec, Ecofloor, Prochem, Tersus, Alcodor, Kärcher, Tenzi, Pramol ...
 • Doświadczenie zdobywamy od 2005r.
 • Szybki czas realizacji - ok 3 dni
 • Od 2007r. pracujemy w niezmienionym składzie osobowym
 • Tylko oryginalne środki z Kartą Charakterystyki
 • Nie stosujemy agresywnej chemii, wybielaczy oraz zamienników
 • Czyścimy metodą ekstrakcyjną (na mokro i odsysamy brud)
 • Przy powierzchniach powyżej 100m2 indywidualne stawki
 • Pralnia w kompleksie handlowo-przemysłowym
 • Możliwość realizacji w godzinach zamknięcia firmy
Pamiętaj! Gdy chodzi o naszą usługę. Usługę możemy wykonać w naszym lokalu lub u Ciebie w domu.
Usługę wykonujemy u Ciebie w domu. Czyszczone powierzchnie potrzebują ok 4h aby wyschnąć, dlatego proszę zaplanuj sobie czas aby np. materace, łóżka czyścić do południa. Tapicerka również potrzebuje ok 4h aby wyschnąć, dlatego samochody czyścimy tylko pod domem klienta.
Zagłosuj:

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Podgórze, most Grunwaldzki, Łagiewniki, Ruczaj, Ludwinów, Podwawelskie, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.