Usuwanie resztek z naklejek

Na powierzchniach nie chłonących wilgoci i tłuszczy usuwanie resztek z naklejek jest bardzo proste. Wystarczy wacik lub papierowy ręcznik nasączyć

Na powierzchniach nie chłonących wilgoci i tłuszczy usuwanie resztek z naklejek jest bardzo proste. Wystarczy wacik lub papierowy ręcznik nasączyć oliwką z oliwek i kilkukrotnie przetrzeć zabrudzoną klejem powierzchnię.

Aby usunąć ślad po kleju z naklejki z materiałów oraz dywanów należy dobrze namoczyć papier toaletowy lub papierowy ręcznik zmywaczem do paznokci i sprawdzić czy nie odbarwia on wykładziny. Jeśli nic się nie dzieje – klej po naklejce kilkukrotnie przecieramy.

Pamiętamy o częstym zmienianiu ręcznika na czysty.

Referencje

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów , Ruczaj , Łagiewniki , most Grunwaldzki , Podwawelskie , Borek Fałęcki , Dębniki , Podgórze . W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Strona używa plików Cookie oraz ma zainstalowane Google Analytics, Google AdWords, ... Więcej