Jak zmyć plamy z moczu?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Należy reagować jak najszybciej i zmywać plamę, gdy jest jeszcze mokra. Najczęściej poleca się przygotowanie mieszanki wody, soli kuchennej, sody oczyszczonej lub octu. Można spryskać nią plamę, a następnie uciskać szmatką lub ręcznikiem papierowym.

Jak pozbyć się moczu z dywanu?

Podstawowymi metodami na pozbycie się plamy z moczu jest wspomniana już mieszanina lub woda utleniona. Zanim jednak przystąpisz do zmywania plam domowym sposobem, musisz wykonać test stabilności dywanu lub tapicerki w jakimś mało widocznym miejscu. Woda utleniona może odbarwiać tkaniny i w skrajnym przypadku zmyjesz mocz, ale zniszczysz dywan. Kolejną sprawą jest to, że plam z uryny nie powinno się trzeć. Pocieranie wpycha brud w głąb włókien, a tym samym jest on trudniejszy do usunięcia.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Borek Fałęcki, Łagiewniki, most Grunwaldzki, Dębniki, Ruczaj, Ludwinów, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.