Jak zadbać o kanapę z eko-skóry?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Eko-skórę można myć roztworem wody z szarym mydłem lub płynem do mycia naczyń. Wystarczy zamaczać w nim szmatkę i delikatnie przecierać tapicerkę. W sklepach dostępne są też gotowe preparaty przeznaczone do tego celu.

Jak prać sztuczną skórę?

Do pielęgnacji takiej tapicerki nie powinno używać się środków, które w składzie mają alkohol, wosk lub naftę. Eko-skóra wymaga systematycznego oczyszczania. Można wykonywać je ręcznie — szmatką zwilżoną w środku czyszczącym albo też poprosić o pomoc fachowców. Syntetyczną skórę można prać metodą czyszczenia ekstrakcyjnego, która wypłukuje brud zalegający głęboko w strukturze materiału. Nie ma też potrzeby natłuszczania sztucznej skóry, ta jak ma to miejsce w przypadku skóry naturalnej.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podgórze, most Grunwaldzki, Ludwinów, Ruczaj, Dębniki, Podwawelskie, Łagiewniki, Borek Fałęcki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.