Jak zadbać o dywan z długim włosem?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Dywan z długim włosiem wymaga specjalnej pielęgnacji. O włosie trzeba dbać, by było jak najdłużej miękkie i przyjemne w dotyku. W tym celu nie ma innego wyjścia — dywan trzeba regularnie czyścić i nie dopuścić do tego, by zbierały się na nim kurz i pył.

Jak doprać shaggy?

Długie włosie dywanów wymaga szczególnej opieki. Warto dbać o to, by go nie zaniedbać. Najlepszą metodą jest regularne odkurzanie oraz czyszczenie dywanu. Ważne jest, by robić to przy użyciu sprawdzonych środków piorących. Powinny to być produkty, które nie uszkodzą specyficznej struktury włókien. W razie wątpliwości najlepiej jest zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Warto też zauważyć, że w przypadku dywanów z długim włosem wiele domowych sposobów czyszczenia po prostu się nie sprawdza. Bez specjalnego odkurzacza piorącego bardzo ciężko jest dotrzeć do najgłębszych warstw.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Dębniki, Podwawelskie, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Podgórze, most Grunwaldzki, Ruczaj, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.