Jak wyprać wykładzinę na schodach?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Wykładzinę na schodach trzeba prać zgodnie z zaleceniami jej producenta lub w zgodzie z jej składem. Zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem jest użycie miękkiej szmatki i łagodnego detergentu. Trzeba jednak bardzo uważać, by nie przemoczyć wykładziny, bo jej wysychanie jest utrudnione.

Jak przeprać dywan na stopniach?

Jeśli nie masz czasu na mozolne, ręczne pranie wykładziny to możesz skorzystać z usługi czyszczenia ekstrakcyjnego. Pozwala ona na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Co ważne, poprawnie wykonane czyszczenie nie sprawia, że wykładzina staje się przemoczona. W związku z tym szybko schnie i szybko można po niej chodzić.

Umów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ruczaj, Ludwinów, Dębniki, Łagiewniki, Podgórze, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.