Jak wyprać tipi?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Bawełniany namiot możesz po prostu wrzucić do pralki i wyprać dokładnie tak jak pościel. Problemem są namioty na sztywnych stelażach oraz te wykonane ze sztucznych materiałów. Najbezpieczniej jest czyścić je szmatką namoczoną w detergencie.

Jak wyczyścić namiot dla dzieci?

Namiot dla dziecka musi być czysty. Ciężko jednak zadbać o jego higienę i dobry wygląd, używając do czyszczenia po prostu szmatki namoczonej w płynie do mycia naczyń. To żmudne zajęcie, które wymaga też sporo siły. Trzeba też uważać, by nie rozmazać ewentualnych plam na większej powierzchni. Z tego właśnie powodu wygodnym rozwiązaniem jest korzystanie z czyszczenia metodą ekstrakcyjną. Polega ona na rozpylaniu środka rozpuszczającego brud, a następnie wypłukiwaniu go z materiału. Co ważne, pranie tą metodą można wykonywać nawet bez ściągania namiotu ze stelaża. Dzięki temu można oszczędzić sobie sporo pracy i nerwów.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Borek Fałęcki, Podgórze, Ludwinów, Łagiewniki, Ruczaj, Podwawelskie, Dębniki, most Grunwaldzki. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.