Jak wyprać spacerówkę?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Spacerówkę można doczyścić wilgotną szmatką z mydłem w płynie lub z płynem do mycia naczyń. Wózki wykonane ze sztywnego materiału można też czyścić miękką szczotką. W razie braku możliwości demontażu wózek można wyczyścić metodą ekstrakcyjną.

Czy da się wyprać spacerówkę bez rozbierania jej?

Najlepszym wyjściem jest demontaż części wózka wykonanych z materiałów i wrzucenie ich do pralki. Niestety nie zawsze istnieje taka możliwość. W przypadku wielu wózków nie ma możliwości zdjęcia całego obicia. Szczególnie dużo problemów sprawiają budy, czyli tzw. daszki. Nie ma żadnego sposobu, by zmieścić je do zwykłej pralki. Właśnie dlatego dobrze jest czyścić je w profesjonalnych pralniach.

Można też wprać sam ocieplacz do wózka dziecięcego.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Ludwinów, Łagiewniki, Podgórze, most Grunwaldzki, Dębniki, Ruczaj, Borek Fałęcki, Podwawelskie. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.