Jak wyprać przyczepkę do roweru?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Przyczepki można czyścić miękką szczoteczką. Nakłada się nią roztwór z wody i płynu do mycia naczyń. Plamy z błota dobrze jest usuwać na bieżąco. Jeśli przyczepka jest przeciwdeszczowa, to błoto można spłukiwać nawet małym strumieniem wody z węża ogrodowego.

Jak zadbać o przyczepkę rowerową?

Przyczepki rowerowe łatwo się brudzą, zwłaszcza jeśli są używane jako zamiennik dla wózka dziecięcego. Warto, więc wiedzieć, że można je prać. Dzięki temu dłużej będą dobrze wyglądały, a co jeszcze ważniejsze — będą bezpieczne dla dzieci. Przyczepki produkuje się z syntetycznych materiałów, które nie lubią gorącej wody. Za to można śmiało przemywać je letnią wodą i łagodnymi roztworami do prania.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Podgórze, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Dębniki, Łagiewniki, Ludwinów, Ruczaj. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.