Jak wyprać poduszkę do karmienia?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Mniejsze poduszki można wyprać w pralce w temperaturze 40 do 60 stopni Celsjusza. Bawełnie nie powinna ona zaszkodzić, a jest wskazana do zabicia bakterii. Większe poduszki najlepiej jest zanosić do profesjonalnej pralni.

Jak wyczyścić poduszkę do karmienia?

Poduszka do karmienia zawsze musi być czysta. W końcu niemowlę ma z nią kontakt w czasie jedzenia. Brudną poduszkę można by porównać do brudnego talerza, a przecież nie ma żadnych wątpliwości, że nie należy z niego jeść. Jeśli chodzi o poduszki do karmienia, to dobrą praktyką jest przykrywanie ich pieluchami tetrowymi, które łatwo wymienić i wyprać. Dzięki nim poduszka brudzi się wolniej. Raz na jakiś czas wskazane jest jednak wypranie rogala do karmienia, które ma na celu odświeżenie go i pozbycie się nagromadzonych zabrudzeń oraz niewidocznych gołym okiem drobnoustrojów i pasożytów.

Jeśli chodzi o chustę do noszenia dzieci to polecamy prać ją w zwykłej pralce zgodnie z zaleceniami producenta.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: most Grunwaldzki, Dębniki, Ludwinów, Łagiewniki, Ruczaj, Podwawelskie, Borek Fałęcki, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.