Jak wyprać łóżeczko turystyczne?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Łóżeczko turystyczne można czyścić wilgotną szmatką nasączoną roztworem z wody i płynu do mycia naczyń. Silniejsze zabrudzenia można ścierać miękką szczoteczką. W razie sytuacji, kiedy nie masz pod ręką nic innego, zabrudzenia możesz zetrzeć nawilżaną chusteczką.

Czym doprać łóżeczko turystyczne?

Łóżeczka turystyczne są produkowane najczęściej z syntetycznych materiałów, które można łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy tylko pamiętać, by przemywając je szmatką nie dopuścić do przemoczenia materiału. W takim wypadku schnięcie łóżeczka może zająć sporo czasu. Warto też wyczyścić łóżeczko przed i po wyjeździe. Żeby je porządnie przeprać, można zanieść je do profesjonalnej pralni. Tam materiał zostanie wyprany bez konieczności ściągania go ze stelażu.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Umów się na czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Podwawelskie, Dębniki, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Podgórze, Łagiewniki, Ruczaj, Ludwinów. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.