Jak wyprać łóżeczko dostawne?

Jesteśmy zaszczepieni i ozonujemy. Zapraszamy!

Łóżeczko dostawne powinno się prać jak najczęściej. Najlepszym rozwiązaniem jest ściągnięcie wszystkich elementów, które nadają się do demontażu i włożenie ich do pralki. Pozostałe elementy wystarczy przetrzeć szmatką nasączoną w delikatnym płynie do prania.

Jak wyczyścić łóżeczko dostawne?

Podstawą higieny jest regularne odkurzanie łóżeczka, które usunie z niego roztocza i kurz. Ważne jest jednak też czyszczenie, które spierze plamy i zabrudzenia oraz usunie drobnoustroje. Nie wszystkie łóżeczka dostawne można rozebrać tak, by włożyć ich obicie do pralki. W takim wypadku najlepiej jest potraktować dostawkę tak jak kanapę i wyczyścić ją metodą ekstrakcyjną, która nie wymaga demontażu mebla.

Cenniki

Poniższe ceny zawierają w sobie wszystko co jest potrzebne do wykonania usługi - nic więcej nie jest "extra" doliczane. Tanie czyszczenie jest możliwe przy większych zamówieniach (powyżej 500zł) np w kilka osób z jednego miejsca tzw. grupowe zakupy istnieje możliwość negocjowania cen.

Zamów czyszczenie

Dojazd do Ciebie jest za darmo w rejonie: Łagiewniki, Borek Fałęcki, most Grunwaldzki, Ludwinów, Dębniki, Podwawelskie, Ruczaj, Podgórze. W pozostałych częściach Krakowa, tylko przy zamówieniu na kwotę minimum 100zł dojazd jest za darmo. Poza wymienionymi rejonami w przypadku zamówienia poniżej 100zł doliczany jest koszt dojazdu w wysokości 50zł. Zlecenia na terenie Małopolski ustalamy indywidualnie.